Skocz do zawartości

ncs nie dziala, potrzebuje base31 hack.iso


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety bez ICOM lub emulatora ICOM, ewentualnie głowicy OPS nie da się połączyć z samochodem ISTY P, ale icom emulator łatwo znaleźć możesz ten nowszy 3.0.3 jest zabezpieczony, aby go uruchomić trzeba wprowadzić kod (który się kupuje u twórcy tego emulatora lub na allegro e-bay) ale są ludzie co to zabezpieczenie usuwają

i masz wtedy całą ISTE P (oczywiście jeśli ma tryb EXPERT MODE czyli wyłączanie z planu aktualizacji wybranych sterowników, niektórych nie można robić po OBD tylko MOST) nawet koledzy z forum tutaj podali jak to zrobić, ale oczywiście z pewnym niedomówieniem, więc trzeba trochę pogłówkować i mieć trochę wiedzy z zakresu informatyki, jak znajdę to wrzucę link.

 

Jest jedna wersja ISTY D i P razem, co ma wbudowany już Icom emulator,ISTA-D 2.36 + ISTA-P 2.50.4 + ICOM emulator and the Icom Emulator 3.0.3 with snapshot.

wymienia się podobno pliki ze starszej wersji emulatora i chodzi bez problemów.

Jak masz emulator ICOM to nie potrzebne jest hasło, ogólnie to nie podają hasła, twórcami ISTY są na ogół, ci co sprzedają Chińskie ICOM i im zależy na tym, aby bez ICOM nie można było się połączyć się z samochodem, do starszych wersji można znaleźć, ale do nowszych jest trudno, a nawet jak ktoś zna, to za to, chce pieniądze, pewnie jak ktoś Hasło do tej ISTY ISSS zna, to na PW się zgłosi .

 

cytat: Hasło administratora dla Sensible za isId VM był "azerty123". Jeśli to nie zadziała dla isId / ISTA-P, a źródłem VM nie jest opcja, być może warto rozważyć zmianę ustawień sieciowych emu ICOM (jeśli używasz jednego lub Migawka), aby dostosować w ustawieniach sieciowych isId / Ista-D / P maszyny wirtualnej. Co chcesz przez to osiągnąć? * Wow, to jest mój 100 th wiadomość tutaj!

 

-miałem jeszcze hasło do ISTY (Hasło admin WSM zainstalować to: qwaszx12 ) i takie Użytkownik: root Hasło: NZY1150263

 

kolega Piwek napisał:

" mam dziś humor więc podam wam hasło do bazy danych Oracle w ISID

 

login sys

pasword masterkey

Dłubać do woli po zalogowaniu się jako Administrator lub ANTARES lub ANTARESSYS

Inne są z ograniczeniami a Jumpgate to już nic nie zrobi . Jak zawsze powtarzałem i będę powtarzał najnowsze nie znaczy najlepsze ediabas siedzi 7.2 tool starszy ale wszystko śmiga

Jak ktoś ma może inną baze to Oracle można zmusić do zmiany hasła linijką kodu .

Tylko nie rozdawać info heheheeh

Z Fkami to już inna sprawa na razie się nie wypowiem

ps.

Większość bazy Oracle posiada domyślną schema o nazwie SCOTT

językiem

SQL>select password from dba_users where username='SCOTT';

zmiana

SQL>alter user scott identified by lion;

i teraz

SQL>alter user scott identified by values 'tu wpisujemy';

jak cos algorytm SHA1"

 

Podobno można mieć instalacje ISSS bez VMware bezpośrednio na systemie, tak ja chodzi ISTA RHEINGOLD 3.41 i wtedy współpracuje z ediabasem, nawet taką w jakimś filmie widziałem na youtube, nawet zacząłem zbierać materiały o Orcale i SQL, można przenieść bazę danych ISSS z VMware i postawić bezpośrednio na systemie.

Są ludzie tutaj na forum co to umieją, ale pewnie z powodów zarobkowych nie chcą, tą wiedzą się dzielić. :cry:

Albo tylko twierdzą że wiedzą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja mogę Ci zaoferować stronę z której ja ściągnąłem, kolega z forum ma wszystko co najnowsze jeśli chodzi o oprogramowanie, znajdziesz tam nawet EXPERT MODE dla ISTY P http://chomikuj.pl/mlodzik1/ISTA+P+i+D/ICOM+Emulator

Ten ICOM emulator na pewno działa, sam go mam, ale jak powiedziałem wymaga klucza, kodu, ale windowsa XP otwierasz bez problemu i mażesz modzić, bez problemu otworzysz też emulator.

dam Ci podpowiedz co koledzy z forum udzielili gdzie szukać i co zmienić

Cytuje: nie wiem kogo zapisałem sobie aby spróbować.

" A klucz można wywalić w piz . , wystarczy znaleźć plik w systemie ICom pod tytułem app\nubix cos tam coś !!

i napisać parę linijek kodu np taki :

Set fs = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")

If fs.FileExists("C:\app\nubix\dudududu heheheh ") = True 'plik który chcesz sprawdzić

Shell ("C:\app\nubix\dudududu heheheht") 'plik który mam uruchomić

Shell ("C:\EDIABAS\BIN\ifhsrv32.exe")

i klucz wyrzucić na smieci

 

Tutaj vmdk z emulatorem:

https://mega.co.nz/#!Q5Zn1RJQ!CbatSyuo6 ... FdS%20orLw

 

 

A tu opis instalacji do tego softu:

http://www.2shared.com/document/I8yAF6f ... M_Emu.html

 

Porobiłeś sobie snapshot , jak dzieciak .

Zobacz złamany w 5 min, lata bez klucza bez podawania hasła, nie zmiana to faktu że to śmieć bo ty tylko śmieci podajesz .

Ten kto zrobił ten klucz nie natrudził się za bardzo "

(to tylko cytat wymiany zdań, nie skierowany do Ciebie)

Edytowane przez Din76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak pisalem wczesniej nie mam mozliwosci sciagania z Chomikuj

 

no i ja niczym sie nie chwale tylko podaje co udalo mi sie znalesc

 

jestem laikiem w tym temacie dlatego wtajemniczam sie

 

i tez duzo dowiaduje sie dzieki tobie

 

do tego drugiego linka potrzeba hasla

 

od czegos trzeba zaczac

 

inpe, disa opanowlem, teraz tez sss progman ale musis byc jakis blad ze dlugo zczytuje z auta chyb ze to normalka, ja jednak po 10 min. czekania zrezygnowalem

 

jak kiedys uda mi sie sciagnac sprawnego sss progman to juz nie bede mial problemu z konfiguracja

 

wiec nie zaluje swojego poswieconego czasu, kto szuka ten znajdzie

 

wlasnie to znalazlem

 

http://www.veeam.com/pl/virtual-machine-backup-solution-free.html

 

:D :duh: :norty: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Hej, to był cytat który był skierowany do kogoś innego, nie do Ciebie, przytoczyłem cały, chodziło jak pozbawić klucza ICOM emulator, :D

Próbuj emulator można gdzieś znaleźć stary, który nie jest zabezpieczony, tylko podmieniasz niektóre pliki i chodzi OK, EXPERT MODE ja mam to nie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz to moze mi go wysles?

 

co ty na to?

 

no i tez sss progman ale dzialajacy bo ten co mam to za dlugo zgrywa z auta kompa wiec odstapilem od niego jak na razie

 

:oops:

 

jestem laikiem w tym temacie wiec to nie jest zadna wada ze tak napisalem

Edytowane przez robert2500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ale EXPERT MODE czy ICOM Emulator bo SSS to nie da rady, nie mam, może kiedyś ściągnę tak z ciekawości.

podaj mail na pw to Ci wyśle (EXPERT MPDE) ICOM to 1 gb po spakowaniu więc też nie bardzo(ale może da się coś zrobić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos chcesz ode mnie to napisz, moze bede Ci w stanie pomoc badz odpowiedziec

 

duzo mi wytlumaczyles i wprowadziles w nieznany temat wiec dlatego uwazam ze wskazany miec ze soba kontakt

 

jak co to podaj swoje namiary na priv to Ci odpisze

 

Pozdr.Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.