Skocz do zawartości

FLASZKA ZA SKONFIGUROWANIE INPY !!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, stawiam flache jak mi ktos to zrobi bo siedze tydzien i juz mam dosc.

mam win 8.

Sciagnalem sobie virtualbox na ktorym zainstalowalem windows XP.

Inpe zainstalowalem na wirtualnym XP.

Wszystko chodzi ale niestety przy probie polaczenia pojawia sie blad IFH-003.

Uwazam ze jest to zwiazane z portem COM1 lub jakimiś ustawieniami tego portu.

Dziwi mnie to ze nie mam mozliwosci ustawienia portu opoznienia na 1. Nie pojawia mi sie ta zakladka.

Bede wdzieczny za szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Cześć jak chcesz to pobierz sobie z tego chomika , jest instrukcja w środku i jest film jak zainstalować INPE, na pewno sobie poradzisz,

http://chomikuj.pl/adam.ot/BMW/INPA+5.02+ENG+NCS+WIN+64bit ściągnij jedna INPE i film jak zainstalować

a flaszkę wypij jak uda Ci się zainstalować, jak cos to pisz, to Ci pomogę :cool2:

 

PS jak masz samochód po 2008 to ściągnij FXX , ona też jest dla najnowszych EXX

nie wiem jak z instalacja Interfejsu ??? jest prosty musisz mieć instrukcję, zrób wszystko według niej, oprócz zamiany plików Ediabas i odd w BIN chyba że wersje EDIABAS się zgadzają, ty musisz mieć 7.3.0 po otwarciu pliku ediabas pisze jak to wersja (nie mylić z programem Ediabas plik ediabas i obd jest zawarty w Ediabas\BIN)

Oczywiście instalacja bezpośrednio na Windows 8

 

A jak chcesz diagnozę e46 całego samochodu po Polsku to sobie ściągnij tam jest plik Test wszystkich modułów sterowników E46.IPO INPA 5 i nadpisz według instrukcji

Inpe 5.02 możesz sobie ściągnąć od razu z polskim menu (w nazwie PL)

 

Instalacja na wirtualnej maszynie jest irytująca, ale powinno dobrze chodzić, robiłem wielokrotnie, dziwi mnie ze nie możesz zmieniać portu i opóźnienia, chyba zrobiłeś coś nie tak, albo masz bardzo stare sterowniki , najprościej podłącz interfejs, jak masz INPE w wirtualnej maszynie z XP to w niej musisz zainstalować interfejs, a nie w głównym systemie, panel sterowania (XP), sprzęt , menadżer urządzeń, po podłączeniu jak go dobrze zainstalowałeś (instalacja dwukrotna najpierw jako USB a później jako wirtualny COM), to będzie widoczny w porty COM i LPT najczęściej to nazywa się USB serial port (COM 1) wchodzisz w właściwości tego portu klikasz u góry zakładka Ustawienia portu klikasz zaawansowane i zmieniasz co chcesz ;później OK OK i jest

Ale ja polecam Standard tools 2.12 i instalcje bezpośrednio na systemie Win 8 (64 i 32 bit)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.