Skocz do zawartości

Błąd INpy 190


andy_64

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
błąd pamięci eeprom modułu świateł lcm prawdopodobnie suma kontrolna może się nie zgadzać

powodem tak jak tu viewtopic.php?f=97&t=114863 może być próba zmiany języka za pomocą carsofta zobacz jakie błędy da ci ike

 

Nie zawsze winny jest "carsoft". Ja bym bardziej patrzyl w strone "Tachopro"itd chyba, ze jak wprzydaku tego linku, ktory referujesz ewidetnie ktos grzebal carsoftem wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by się chyba zgadzało, ponieważ jak kupiłem samochód to ten błąd w module świateł już był, chcieliśmy z kolegą odczytać przebieg z modułu świateł ale się nie dało bo wyskakiwał błąd. Dzisiaj kolega INPĄ odczytał mi ilość wciśnięć stopu i wyszło 490000, po podzieleniu przez 1, 7 jak podają koledzy na forum wychodzi ok. 288tyś km czyli była cofka o ok. 100tyś. km :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze winny jest "carsoft". Ja bym bardziej patrzył w strone "Tachopro"itd chyba, ze jak wprzydaku tego linku, ktory referujesz ewidetnie ktos grzebal carsoftem wczesniej.

 

nom dokładnie po prostu podałem przykład z własnej autopsji jak zaczynałem z carsoftem - po zmianie języka wywalało błąd pamięci eeprom w ike i lcm (zaznaczam że u mnie przed zmianą języka carsoftem tych błędów nie było)

 

tu masz rację nerwus mogło być coś tachpro robione bądź zmieniany licznik lub inne cuda jakie da się spotkać przy kupnie używanej bmw z niepewnych "cwaniackich " rąk

 

właśnie zapomniałem zapytać kolegę andy_64 czy przypadkiem nie świeci ci się punkcik(kropka obok km) przy przebiegu tam gdzie masz całkowity przebieg auta tzw manipulation ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.