Skocz do zawartości

GT1 DIS vs. INPA


Rekomendowane odpowiedzi

To dlaczego w opisach interfejsów pisze np. że działa z INPA GT1 DIS ? Czy to marketing ? Czasami gdzieś w necie na zrzutce ekranu widzę że odpalony program nazywa się GT1, rozumię że jakkolwiek się nazywa jest to DIS ?

 

A co do drugiego pytania to co jest lepsze ? Może nie tyle lepsze co niezawodne, bo widzę że niektórzy piszę że "dopiero na GT1 pokazał się bład" co by znaczyło że na innych programach go nie było widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego w opisach interfejsów pisze np. że działa z INPA GT1 DIS ? Czy to marketing ? Czasami gdzieś w necie na zrzutce ekranu widzę że odpalony program nazywa się GT1, rozumię że jakkolwiek się nazywa jest to DIS ?

 

A co do drugiego pytania to co jest lepsze ? Może nie tyle lepsze co niezawodne, bo widzę że niektórzy piszę że "dopiero na GT1 pokazał się bład" co by znaczyło że na innych programach go nie było widać...

 

Jest tak jak wyżej napisał kolega - to co na aukcjach można odbierać róznie. Ja diagnozuje tym i tym i według mnie Gt1 lepszy - ma dokładniejszy opis, robi sie testy modułów, do tego podaje schematy itp. co nie znaczy że Inpa jest do D... . Zresztą żeby działał Gt1 musi być zainstalowana INPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dla mnie wazne sa opisy przy bledach ... INPA podaje mi blad jakiegos tam switcha od klapy a w DISie mam napisane "dotyczy auta z auto-alarmem" ... i juz serce zaczyna bic spokojniej :D

 

DIS zawiera filtry bledow. W inpa sa one wiekszosci nie dostepne. Dla tego czesto widac bzdurne bledy ktore normalnie powinny byc ignorowane. Wsio jest opisane w instrukcji INPA.

 

Ja uzywam obydwu softow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.