Skocz do zawartości

Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 585
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

niemam opcij zeby sprawdzic e46 :(

i jak instralowalem kiedys po raz pierwszy to musialem dodawac jakies uaktualnienia i cos do chyba rejestru wpisywac a teraz niepamietam

.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
niemam opcij zeby sprawdzic e46 :(

i jak instralowalem kiedys po raz pierwszy to musialem dodawac jakies uaktualnienia i cos do chyba rejestru wpisywac a teraz niepamietam

 

Kolego to masz na forum napisane :search: http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=130911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, mam problem z inpa. Mianowicie dawnotemu sciągnąłem instrukcje jak instalowac DIS`a na vmware - dzieło Nerwusa. Wszystko zainstalowałem zgodnie z filmikami instruktażowymi. Lecz sciągnąłem INPE gdzies z netu bo do instalacji Disa była ona potrzebna :), teraz uruchamiając Inpe mam na oknie głównym tylko takie pozycje jak battery off, lnigition off, F1 - information F2 - Script, i u dołu okna podświetlony na zielonio napis RUNING. Nie mam do wyboru żadnego modelu, co może być przyczyną??

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Dodam, ze DIS uruchamia sie chyba prawidłowo, jeszcze nie podpinałem się do samochodu ale po uruchomieniu łączy sie z głowicą, i pytanie co do funkcjonowania DIS`a (fakt fajs nie jest podłączony do samochodu) po wybraniu modelu E46 w oknie po prawej stronie pojawia sie napis :

Radio head problem

Power module disconnetion with radio head connected;

rozumiem, ze toinformuje mnie ze nie jest wpięty fejs w złącze diagnostyczne w samochodzie ??

Jeszcze raz z góry dziękuje za odpwiedz

BMW - bedzie sie działo !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie, mam problem z inpa. Mianowicie dawnotemu sciągnąłem instrukcje jak instalowac DIS`a na vmware - dzieło Nerwusa. Wszystko zainstalowałem zgodnie z filmikami instruktażowymi. Lecz sciągnąłem INPE gdzies z netu bo do instalacji Disa była ona potrzebna :), teraz uruchamiając Inpe mam na oknie głównym tylko takie pozycje jak battery off, lnigition off, F1 - information F2 - Script, i u dołu okna podświetlony na zielonio napis RUNING. Nie mam do wyboru żadnego modelu, co może być przyczyną??

Z góry dzięki

Pozdrawiam

Dodam, ze DIS uruchamia sie chyba prawidłowo, jeszcze nie podpinałem się do samochodu ale po uruchomieniu łączy sie z głowicą, i pytanie co do funkcjonowania DIS`a (fakt fajs nie jest podłączony do samochodu) po wybraniu modelu E46 w oknie po prawej stronie pojawia sie napis :

Radio head problem

Power module disconnetion with radio head connected;

rozumiem, ze toinformuje mnie ze nie jest wpięty fejs w złącze diagnostyczne w samochodzie ??

Jeszcze raz z góry dziękuje za odpwiedz

 

Problem leży w instalacji Inpa. Masz pusty plik cfgdat w inpa (patrz na forum masz rozwiązanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwus: powiedz bo wyczytałem Twoj post odnosnie własnie tego pliku który u mnie jest pusty wpisałem do niego to co mówiłes czyli:

F2 = E46

F2_Text = E46

F2_ARCHIV = SGBD_E46

wpisałem cos takiego bo interesuje mnie diagnostyka tylko modelu e46. Po wcisnieciu klawisza F2 i wybranie jakiejś fukcji wyskakuje mi okno z informacja :Error compiling script file

BMW - bedzie sie działo !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
nerwus: powiedz bo wyczytałem Twoj post odnosnie własnie tego pliku który u mnie jest pusty wpisałem do niego to co mówiłes czyli:

F2 = E46

F2_Text = E46

F2_ARCHIV = SGBD_E46

wpisałem cos takiego bo interesuje mnie diagnostyka tylko modelu e46. Po wcisnieciu klawisza F2 i wybranie jakiejś fukcji wyskakuje mi okno z informacja :Error compiling script file

 

 

Sam wpis nie zmieni za dużo przy pustym katalogu cfgdat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerwus: powiedz bo wyczytałem Twoj post odnosnie własnie tego pliku który u mnie jest pusty wpisałem do niego to co mówiłes czyli:

F2 = E46

F2_Text = E46

F2_ARCHIV = SGBD_E46

wpisałem cos takiego bo interesuje mnie diagnostyka tylko modelu e46. Po wcisnieciu klawisza F2 i wybranie jakiejś fukcji wyskakuje mi okno z informacja :Error compiling script file

 

 

Sam wpis nie zmieni za dużo przy pustym katalogu cfgdat.

 

Dodaj jeszcze te pliki jak pisał nerwus w tym wątku:http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=109971&start=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie, mam problem.

Zainstalowałem inpe i jest niby wszystko ok łączy misie z autem mogę odczytać dane Live data ale nie mogę na przykład skomunikować się z airbag, z modułem świateł, wyskakuje błąd że brak odpowiedzi. Mam co prawda interface OBD2 od kolegi co kupił sobie do VW czy to wina oprogramowania czy wina interface, bo widziałem post na forum ze jak jest marny interface to trzeba go przerobić i wtedy się komunikuje.

Please help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
czy jest inpa w pelni po ENG ? bo juz kilka instalowalem i zawsze jak dam odczyt m52 to mam wszystko po niemiecku a reszta ( wiekszosc ) po engl .

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.