Skocz do zawartości

Plik z ncs do klimatronika BMW e91


syjam23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

A co robisz że potrzebny ci plik z klimatyzacji (co nie wolno robić , wrzucać pliki z innego samochodu .TRC)

Jak masz jakiś problem to lepiej sprowadź moduł klimy (IHKA) do serii z FA w NCS (a jak dołożyłeś klimatyzacje automatyczna to musisz dodać ją do FA i zakodować moduł do serii z FA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze dmucha mi goracym powietrzem na nogi. Nie wazne czy klima wlaczona czy nie. Tylko dmucha zimnym kiedy dam 16 stopni. Chcialem poruwnac ustawienia u siebie i innych, poniewaz jest to strasznie meczace kiedy masz caly czas ugotowane nogi. Kiedy na zewnatrz jest 18 stopni ja daje w samochodzie 20 stopni i zaczyna dzialac klima z wszystkich nawiewow leci zimne powietrze tylko na nogi dmucha gorace 50 stopni. Sprawdzilem juz wszystko klapy zawory. Wyglada to tak jak troche wentylacja klima w cabrio zeby nie marznac dmucha goracym na nogi ale ja ne mam cabrio tylko kombi. Dlatego potrzebuje plik z ncs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zobacz czy w FA nie ma zaznaczonej jakieś opcji (albo podaj FA to zobaczymy ) Fa jest w Work po zczytaniu samochodu przez NCS

Zobacz przez CAS i przez FRM (lub NFRM jeśli to nowsza wersja e91)

później sprowadź moduł do serii z FA i powinno działać ok jeśli to problem ze złym kodowaniem (może ktoś miał problemy z krążeniem i sobie przestawił)

kodowanie do serii z FA/VO viewtopic.php?f=48&t=280094#p2097079

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.