Skocz do zawartości

GPS Tracker - zabezpieczenie przed kradzieza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wyszukiwarka znalazla tylko jeden, dosc stary, z 2011r temat, wiec postanowilem zalozyc now. Jako, ze BMW F10 jest w top 10 najczesciej kradzionych samochodow w UK (nie wiem jak to wyglada w PL), chcialem przyjrzec sie kwestii zabezpieczen przed kradzieza. Pierwsze co pomyslalem - GPS tracker.

Jest wiele dostepnych urzadzen i nie mam w tym temacie doswiadczenia, wiec ktos moze stosuje/stosowal to urzedzenie. Ewentualnie jakies inne ciekawe sposoby na zabezpieczenie auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W temacie lokalizatorów gps to ja mogę powiedzieć, że korzystam z czegoś takiego: http://www.empik.com/nawigacja-xblitz-g1000-xblitz,p1116276080,elektronika-p i mogę przyznać, że to rozwiązanie u mnie sprawdza się. Lokalizacja auta jest dokładna, urządzenie ukryłem w bagażniku, jest podłączony na stałe. Zdaje egzamin:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Taki lokalizator to sobie mozecie zainstalowac jak chcecie zone sledzic i to na dodatek srednio ogarnieta ;). Kazdy zlodziej jeszcze przed proba wziecia samochodu uruchamia jammer - zagluszacz. Nie zadziala zadne namierzanie gps ani gsm. Od i tyle w temacie. A bmw z systemem komfortowego dostepu kradnie sie w 10-15 sekund.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witamy serdecznie!

 

Zapraszamy na wątek sponsorowany Gannet Guard Systems.

 

W naszej ofercie mamy: niezagłuszalne i niewykrywalne systemy do radiowego namierzania pojazdów po kradzieży GanTrack, standardowe urządzenia GPS do bieżącego monitorowania pojazdu przez właściciela z dedykowaną aplikacją (z możliwością ustawienia szeregu alarmów oraz geostref) w wersji podpiętej do elektroniki pojazdu GanFleet oraz w wersji mobilnej GanProtector, jak i połączenie systemów radiowego i gps - GanTrack.

 

Oferujemy 10% rabatu dla forumowiczów BMW-klub na nasze urządzenia oraz montaż.

 

Wątek Gannet Guard Systems:

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=226384&start=165

Edytowane przez GannetGuardSystems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Taki lokalizator to sobie mozecie zainstalowac jak chcecie zone sledzic i to na dodatek srednio ogarnieta ;). Kazdy zlodziej jeszcze przed proba wziecia samochodu uruchamia jammer - zagluszacz. Nie zadziala zadne namierzanie gps ani gsm. Od i tyle w temacie. A bmw z systemem komfortowego dostepu kradnie sie w 10-15 sekund.

 

 

Polecamy nasz radiowy system GanTrack, jammery mu nie straszne :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam podpięty tracker gps schowany w jednym ze słupków, z podpięciem do alarmu (w przypadku alarmu, dostaje telefon) i zdalnym odcinaniem zapłonu. Cena <200 zł.

Dodatkowo jeszcze dodatkowy immobilizer (na guzik).



Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę mu zamówić :) Montaż <1h w garażu z podstawowymi narzędziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.