Skocz do zawartości

2din do e46


Adrian A-One

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam radia 2din do e46.

Chcę zmienić oryginalne radio (żadna navi) na jakieś 2din. Na początku byłem za Dynavin dedykowanym do e46. Zobaczyłem jak to mozolnie chodzi i zrezygnowałem.

Potem znalazłem iCarTech, równiez dedykowane do e46. Lepsze. Ale to dalej nie to, nie ma płynności, nie ma jakości obrazu...

 

Istnieje na rynku jakieś "prawdziwe" 2din?

Spodobał mi się jakiś noname, gdzie menu było zrobione jak w nowszych trójkach BMW.

Ważniejsza jest dla mnie jednak płynność działania, jakość obrazu (wszędzie te plastikowe wyświetlacze, blade kolory, MASAKRA!) i oczywiście możliwości audio, aczkolwiek nie należę do audiofilów.

 

Polecicie mi coś? Ważne, aby radio było dedykowane, wszystkie ramki najzwyczajniej w świecie szpecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale bez większych problemów wkładamy jakąkolwiek jednostkę 2 DIN Pionieer czy Alpina.

Wszystko działa, czyli sterowanie z kierownicy itd.

Można to zrobić w każdej wersji audio, czyli duża nawigacja, radio z kasetą, radio z płytą itd.

Na dowód zamieszczam zdjęcie:

http://i.imgur.com/3JUTB0X.jpg

 

Z nowości to jest radio 2 din Alpine iLX-700, które można zamontować do bmw e46 bez wycinania nagrzewnicy.

www.radiocar.pl - profesjonalne nagłośnienia, elektronika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mopsisko Nagrasz mi to? Chętnie sprawdzę, może wyszła jakaś aktualizacja, gdzie soft został zoptymalizowany.

 

Wszystkie Pioneery i Alpina świetna sprawa, ale masakrycznie to wygląda w tych ramkach :/ Znaczy mi się nie podoba, o gustach się nie dyskutuje, więc to tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Z chęcią podepnę się pod temat. Nie orientuję się w sprawach związanych z audio (audiofilem też nie jestem) , dlatego jestem zdany na Waszą pomoc.

 

W swoim e46 320d sedan mam zwykłego kaseciaka + standardowy buczący zestaw 6? głośników.

Chciałbym to wymienić, aby móc korzystać z:

1. Yanosik.

2. Możliwości podpięcia jakiegoś zestawu dobrych głośników.

3. Synchronizacja ze smartfonem (android, bluetooth) + wykorzystanie multifunkcyjnej kierownicy,

3. Dotykowy ekran min 6,5''.

4. Możliwości wgrania lub korzystania z wbudowanej nawigacji.

5. Mile widziana możliwość podpięcia kamery cofania, rejestratora jazdy oraz (ewentualnie) dodatkowego zestawu przednich czujników parkowania.

 

Suma jaką zamierzam przeznaczyć to około 4000 zł. co nie znaczy, że muszę wszystko wydać, albo że nie zamierzam wydać ani złotówki więcej ponad tę kwotę.

Myślę o Dynavin lub ALPINE iLX-700 + zest.dedykowany E46 MB Quart Germany QM 165E46 lub uDimension EL COMP 6B

Proszę o radę, czy taka konfiguracja będzie ze sobą dobrze współpracować, czy do tego powinienem wymienić jeszcze głośniki w tylnej półce (te małe w zestawach to chyba mają zastąpić te głośniczki przy lusterkach, stąd do wymiany byłyby jeszcze 2 z tylnej półki), czy do takiego zestawu można\warto dołożyć jakiś subwoofer (jaki?), a może Waszym zdaniem powinienem wybrać coś innego?

 

przykładowe linki:

http://allegro.pl/bmw-e46-zest-dedykowany-mb-quart-germany-qm-165e46-i5305133108.html

http://allegro.pl/udimension-el-comp-6b-bmw-e46-dedykowany-wroclaw-i5277331299.html

 

Z góry dzięki za wszelkie uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.