Skocz do zawartości

Radio Professional CD, porównanie z Business, bluetooth


tomcio_paluch

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie znalazłem takich informacji, więc zakładam osobny wątek na opisanie wszystkich wersji radia BMW Professional CD.

(dla tych, którzy planują upgrade z Business CD - w moim przypadku E87 2009/12).

 

Informacje, które udało mi się zebrać do tej pory to:

- najpopularniejszy wśród używanych jest model CD73 (produkcja węgry lub czechy) w cenach ok. 300-500zł

- podobno wersja Professional ma lepszy wzmacniacz

 

Ale nigdzie nie ma konkretów,

czyli opisanych dokładnych różnic pomiędzy modelami (na allegro znalazłem przynajmniej pięć wersji różniączych się numerami części),

jaki to wzmacniacz, jaka moc, jakie podzespoły, które radio jest przeznaczone do której instalacji (stereo, hifi, top hifi).

 

Po upgrade chciałbym mieć lepszą jakość dźwięku i ew. odtwarzanie muzyki z telefonu/głośnomówiący przez bluetooth.

Nie mam modułu bluetooth w bagażniku, same jednostki można znaleźć używane za ok. 200 zł.

Jak to się ma do radia? Jaką wiązkę trzeba mieć, żeby podpiąć taki moduł bluetooth do radia?

 

Kolejna sprawa, to jak to zakodować?

 

Podobny wątek jest już tu:

Zakup radia Professional zamiast Business:

viewtopic.php?f=164&t=201864&hilit=cd73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.