Skocz do zawartości

Jaki kabelek do zmieniarki E46 320 d 2004 rok


szatynwroc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie,, kopiłem BMW i posiadam w nim dużą kolorową navi 16:9 z kaseta pod wyświetlaczem, do tego MK4 i chciałem podłączyć do tego zestawu zmieniarkę w bagażniku. Zmieniarkę mam ale nie mam kabelka do podłaczenia, czy jestescie w stanie mi powiedziec jaki kabelek mam mieć lub czy moze jest ktoś z wrocławia kto mi jest w stanie pomóc i ewentualnie dany kabelek sprzedać ?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Robiłem taką operację na poczatku roku, kabelek kupiełm w ASO za około 100pln. Oryginalny kabel ma od strony bagażnika ma nie polutowane końcówki i wymaga podłączenia sygnałów IBUS, +12V oraz masy z wiązki np. od nawigacji - ja tak zrobiłem. Te trzy kabelki w wiązce od nawigacji oraz kupionym od zmianiacza mają takie same kolory, wystarczy dopasawać kolorystycznie i się do nich podpiąć. Drugi koniec przeprowadzić progiem do radia w kabinie i już.

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Ja mam tak ze jeden kabelek z wiązki koło nawigacji pasuje, ale jest to chyba sam sygnałowy brakuje mi zasilania żeby podłączyć a mam drugie gniazdo w zmieniarce, potrzebował bym jakiegoś fachurę aby zaglądną powiedział, poradził i sprzedał nie za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jesli to fabryczny motaz to powinno wszystko być.

Jak nie ma to trzeba się podłączyc do wiązki od nawigacji, jakbys chciał to robić sam rozpiskę z kolorami gdzies chyba jeszcze mam.

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo

To super kolego jak byś mógł mi to jakoś przesłać, zerknął bym na to i zobaczył jak te zasilnie bierzesz i gdzie wpinasz sygnał wchodzący w cały układ. Choć wydaje mi się że u mnie powinno się sprawę załatwić jednym oryginalnym kabelkiem. Ale pewności nie mam.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzięki już za twoją rozpiską zrobiłem sobie, okazało się że jeszcze bezpieczniki miałem wywalone, ale wszystko śmiga jak najlepiej. Dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.