Skocz do zawartości

E46 330i lift problem audio HIFI 10 głośników


_diabolo3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z audio, mam zestaw 10 głośników + ori wzmak w bagażniku, zestaw to HiFi, nie harman-kardon. Z 10ciu głośników chodzą jedynie 2 niskotonowe z przodu i 2 z tyłu pod tylna szybą. Pojechałem z tym do formy która zajmuje się audio, powiedzieli mi ze mam zepsuty ori wzmacniacz i ze musze kupić dokładnie taki sam. Zakupiłem owy wzmacniacz, podłączyłem, okazało się, że nic to nie pomogło, nadal chodziły 4 niskotonowe. Chciałbym się dowiedzieć, czy mógłbym zamiast ori wzmaka podłączyć inny, innej firmy np manta lub coś innego. Jeśli można, to jak to zrobic? Mógłbym zmienić tylko kostkę, czy musiałbym ciągnąć nowe kable od każdego głośnika z osobna? Moje radio to BMW navigation system. Nie wiem czy to ważne, ale mam w bagażniku zmieniarką 6cd. Proszę o jakąkolwiek rade :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś czy "masz" głośniki ?? :P Może tylko puste miejsca są :P Może też być tak że są popalone głośniczki. Nie dociągnięta instalacja np. Różnie może być. Też może być też taka sytuacja że ktoś założył boczki z wersji która była wyposażona w HIFI (ale np. ze zdemontowanymi głośnikami) choć ta wersja jest mało prawdopodobna bo nawet wysokotonowe Ci nie grają. Jak sprawdzisz daj znać :) Bd kombinować dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by najpierw sprawdzic czy kable po drodze nie są uszkodzone :/ Jedyny sposób to bateryjka na jednym końcu i żaróweczka na drugim jak świeci to znaczy że nie ma przerwy na kablu. Jak nie świeci to wiadomo... Wzmak mówisz że wymieniałeś i nic nie dało. Więc zostają tylko kable. Ew. faktycznie może głośniki masz popalone :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.