Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Koledzy, mam chyba nietypowe pytanie. Mam czytnik MK3 i chciałbym wrzucić jakieś najnowsze mapy. Wiadomo, MK3 nie obsługuje DVD, więc pozostaje tylko wypalenie map na CD. I teraz pytanie - jakie były ostatnie mapy, które mieściły się na CD?

Nie będę wydawał 7 stów na czytnik MK4, bo to trochę przesada... ;)

 

PS. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę sprzedać oryginalne płyty BMW DVD High 2016 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógł by ktoś mi na pw podrzucić najnowszy i zarazem najlepszy soft do navi z językiem polskim? ( żona mnie zabije jeśli jeszcze raz navi odezwie sie po niemiecku). Potrzebował bym także mapę najnowsza do BMW x3 2007r

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W moim BMW X3 E83 z 2005r. jest sprawna nawigacja w następujących językach:holenderski,angielski i francuski.W czytniku znajduje się płyta DVD z mapami z 2005r.(niestety mapy Polski brak).

Proszę o pomoc w ustaleniu który soft w przypadku "mojej" nawigacji będzie właściwy do wgrania,żeby nie uwalić ustrojstwa.

Pozdrawiam - Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka.

Mam pytanie prośbę o pomoc.

Zainstalowałem nowy soft do navi mk4 mojej NAV SW CX3 LOGO BMW + mapy 2017 z fotoradarami.

Soft wszystko się ładnie zainstalowało , wszystko super śmiga mapa , tylko nie mam lektora nawigacji.

Gdy mam odpaloną muzyke i dojeżdżam do zakrętu muzyka się wycisza ale zamiast polecenia np skręć w prawo nic nie słychać.

Jaka może być tego wina? :)

Jest możliwość , że poprzednio był jakiś niemiecki soft zainstalowany?

Czy mogę zmienić soft na v27 z v32 i jeszcze zainstalować ten v32 , pomoże to w czyms jak sądzicie?

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język polski możesz mieć nałożony na różne języki które masz do wyboru, a komendy głosowe tylko na konkretnym języku. Czyli jak masz do wyboru w menu Fr,En,De to wszystkie mogą być spolszczone a komendy możesz mieć tylko na np. De.

 

Sprawdź inne języki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Język polski możesz mieć nałożony na różne języki które masz do wyboru, a komendy głosowe tylko na konkretnym języku. Czyli jak masz do wyboru w menu Fr,En,De to wszystkie mogą być spolszczone a komendy możesz mieć tylko na np. De.

 

Sprawdź inne języki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam, jeśli w swojej navi mk4 mam wgrany już jakiś modyfikowany soft i teraz jeśli chcę zmienić na inny modyfikowany to radzicie wgrać najpierw oryginalny soft i potem jakiś modyfikowany czy bezpośrednio wgrywać inny :?: Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc.jestem nowy.przeczytalem wszystkie 147 stron tego tematu.dzieki temu zrobilem sobie update i spolszczenie.navi mk4.

dwukrotnie bawilem sie softami i za kazdym razem komp wariowal.a minaowicie wskazywal ze jest -40 stopni na zewnatrz i za pierwszym razem ledwo autko odpalilo a za drugim razem niestety jump start.czy ktos mial podobne anomalie po wgraniu softow?ponizej link ze zdjeciem,

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1438889106162034&set=a.1206114239439523.1073741828.100001228767837&type=3

ps.dziekuje wszystkim za obszerna pomoc z softami i etc. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.