Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za szybką odpowiedź.

Z magic iso mam problem bo nie widzi mi napędu.

Natomiast w ultra iso mam taki ekran

 

http://i.imgur.com/FG0bNu1.jpg

 

w imgburn taki

 

http://i.imgur.com/g9m3bRL.jpg

 

I nie wiem gdzie ustawić to mode 2

Czy ewentualnie edycja pliku .cue w notatniku i wpisanie tam 2 w mode obejdzie problem ?

 

Edit:

 

Chyba ogarnąłem :)

na 3 stroni doczytałem że potrzeba mode2cdmaker :D

 

http://i.imgur.com/z3meiaC.jpg

 

Iso już jest, jutro idę wgrać.

Dam znać czy zatrybiło

 

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba nie bedzie sukcesu.

Wyczytałem że jest potrzebny przerobiony plik .exe do mode2cdmakera autorstwa Kiwi-Jochen bo nie ma informacji TOC

Szukam w sieci ale linki są martwe. Mak ktoś ten plik .exe ?

Mógłbym poprosić o wystawienie gdzieś na jakiś hosting ?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś ma pomysły na blokujące się CD w napędzie ??

Udało mi się wydobyć je mechanicznie z czytnika zgodnie z instrukcjami z neta, ale każda CD jaką wkładam zostaje w środku. Moja próba spolszczenia nie przyniosła dobrego efektu, ekran świeci cały czas na czarno, i nie udaje mi się wgrać nowego softu, radio i odtwarzanie ze zmieniarki działa.

 

Mam już namiar na speców w Rumi, ale może ktoś ma jeszcze sprawdzony tani serwis w Trójmieście ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uwalony czytnik.Gdybyś poczytał ten temat już byś o tym wiedział.

przeglądałem post, ale ciężko się wczytać w 144 stron tego tematu, gdzie dobre 80% tego postu to pytania ludzi, a nie uzyskiwane odpowiedzi. Przeglądałem również wiele innych pokrewnych tematów w sieci ale wszędzie to głównie reklamy firm, które chcą zarabiać, a nie służyć pomocą.

 

Byłem dzisiaj u speca, nawet nie musiał zaglądać do środka i już powiedział, że to wszystko błąd softu, z napędem jest wszystko OK. Jestem umówiony na wtorek gdyż potrzebne całe auto, żeby doprowadzić to do porządku. Powiedział, że trzeba zacząć od wgrania najstarszej oryginalnej wersji softu, czy ktoś może powiedzieć jaka była oryginalna wersja w E46 czytnik MK3??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobi tego starym softem.Musi kompem robić dodatkowo.Jest uwalony eprom i tylko jego flesz a potem wgranie softu przyniesie efekt.To moje zdanie ale ja nie znam się.

Z ciekawości zapytam ile powiedział za to ?

A to że napęd jest ok to wiadomo i nie trzeba nic rozbierać aby to stwierdzić

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam navi monochromatyczna i padł mi czytnik mk3 mam możliwość kupna czytnika mk3 od navi 4/3 bedzie pasowal?

Prawdopodobnie czytnik jest uszkodzony, ponieważ po włożeniu płyty z softem v17 wyskakuje UPDATING REFUSED THE SYSTEM WILL REBOOT NOW! IN A FEW SECONDS, IT WILL RE-START a po chwili wyskakuje komunikat ERROR OCCURED CD IS DEFECTIVE! PLEASE REMOVE CD PRESS BUTTON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jak większość w tym temacie mam pytanie odnośnie MK IV.

Mam obecnie soft 4-1/00. Chciałbym 4-1/02 bo jak wyczytałem ten jest najnowszy ale nigdzie nie mogę znaleźć dobrej polskiej wstawki tego softu z fotoradarami.

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam navi monochromatyczna i padł mi czytnik mk3 mam możliwość kupna czytnika mk3 od navi 4/3 bedzie pasowal?

Prawdopodobnie czytnik jest uszkodzony, ponieważ po włożeniu płyty z softem v17 wyskakuje UPDATING REFUSED THE SYSTEM WILL REBOOT NOW! IN A FEW SECONDS, IT WILL RE-START a po chwili wyskakuje komunikat ERROR OCCURED CD IS DEFECTIVE! PLEASE REMOVE CD PRESS BUTTON.

 

A mapy czyta ??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jak większość w tym temacie mam pytanie odnośnie MK IV.

Mam obecnie soft 4-1/00. Chciałbym 4-1/02 bo jak wyczytałem ten jest najnowszy ale nigdzie nie mogę znaleźć dobrej polskiej wstawki tego softu z fotoradarami.

 

Pomoże ktoś?

 

Soft Yaza na chomiku.Setki razy o tym było

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy w moim mk4 miałem jakiś spolszczony soft wgrany przez zaklad który wymienił laser w czytniku, niestety zachciało mi sie opcji z fotoradarami, wiec nagrałem soft yaza wgrałem no i teraz kiedy dzwonie telefonem przez bluetooth bardzo słabo słyszę rozmówcę przed wgraniem słyszałem glosno i wyraźnie. Gdy włączę nawigacje wszystko jest ok lektora słyszę glosno i moge regulować głośność. Może ktos miał podobny problem lub może podpowiedziec co mam teraz zrobić żeby móc znowu korzystać z zestawu głośnomówiącego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się tak w E53, to raczej nie wina kabli. Na pewno soft wgrywany do czytnika navi ma coś wspólnego z tunerem, na niektórych np. miałem problem z niedziałaniem przycisków INFO i SELECT na monitorze, na sofcie yazy niby działają, ale dość dziwnie się zachowują, menu nie zawsze się pojawia, czasem samo znika itd. Jeśli więc soft navi ma tu coś do rzeczy, ma wpływ na tuner BM54, to myślę może mieć także wpływ na działanie BT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.