Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam małe szybkie pytanko,czy w sofcie v32_yaza jest Polski lektor? Bo raczej dużo osób pisało ze jest ,soft bez problemu się wgrał do systemu ,menu jest po polsku ale lektor jest po angielsku, czy idzie gdzieś to przestawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź czy działa mapa nawigacji na płycie CD jeśli tak to masz źle nagrany soft jeśli mapa nie startuje to aby wgrać soft trzeba podmienić napęd z innego czytnika navi.

po nagraniu na cd mam komunikaty naprzemiennie:

 

d1a66f6e97ce1.jpg

182524ae0a1e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczy E46 2004r. z MK4. Aktualnie mam modyfikowany soft w wersji 4-1/00 z jakimś logiem BMW x3. Jeśli chciałbym wgrać soft NAV_SW-yaza lub NAV_SW_CX3_logoBMW to czy najpierw muszę zmienić soft na inną wersję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając w grafice google zasugerowałem się niektórymi obrazkami i byłem przekonany, że jest tam taki motyw, tym bardziej, że znajomy ma soft z takim samym logiem jak w sofcie yaza i do tego czerwono czarny motyw. Sprawdzałem też soft cx3 i kolory te same co yaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę że przez wiele godzin szukałem rozwiązania i nie znalazłem stąd moje pytanie tutaj.

 

Poszukuje spolszczenia i lektora do navi business S606A ( E90 2006r) widzę że z mk3 i mk4 sobie poradziliście ale czy z moją navi ktoś coś działał na forum?

 

Wiem że są specjaliści którzy się ogłaszają na allegro i takie rzeczy robią ale mi to nie jest konieczne do szczęścia to raczej działania hobbystyczne związane z moim ukochanym autkiem więc nie mam w planach tej usługi zlecać a jedynie jak będzie taka możliwość pobawić się samemu.

 

Pozdrawiam

Deus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie napiszę że przez wiele godzin szukałem rozwiązania i nie znalazłem stąd moje pytanie tutaj.

 

Poszukuje spolszczenia i lektora do navi business S606A ( E90 2006r) widzę że z mk3 i mk4 sobie poradziliście ale czy z moją navi ktoś coś działał na forum?

 

Wiem że są specjaliści którzy się ogłaszają na allegro i takie rzeczy robią ale mi to nie jest konieczne do szczęścia to raczej działania hobbystyczne związane z moim ukochanym autkiem więc nie mam w planach tej usługi zlecać a jedynie jak będzie taka możliwość pobawić się samemu.

 

Pozdrawiam

Deus

 

 

I tylko specjaliści to zrobią.Poleskiego softu do tego auta nie było wtedy i teraz też nie ma w oryginale .jest tylko napisany przez kogoś i zrobiony

 

Wiem, ale jeszcze się z tym nie bawiłem tylko przeglądałem strukturę plików. Nie chciał bym uwalić nawi przez jakąś głupotę. Polecisz może jeszcze jakiś soft oprócz tych, które wymieniłem?

 

 

http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakis patent gdy czytnik nie oddaje płyt?

 

Bo moj po wymienie mechanizmu z m3 4,6 na dvd m5 i wgraniu jakiegos softu z zielobym podświetleniem dzień ma focha i po wrzuceniu mapy high 2016 nie widzi jej i nie oddaje mi plyty ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak bys powiedzial ktory i gdzie jest to byloby fajnie pozdr

 

edit:

w dvd m5 - podac napiecie na silniczek, a w dvd m3 odkrecic srubke przy silniczku i mechanicznie przesywac az wyjdzie potem odwrotnie, az mechanizmy sie cofna.

Edytowane przez extasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski soft autor: Mr.Lova

Pliki poprawione.Opcja Dzien/Noc działa.Sprawdzone.Spolszcza angielski GB.Zmienia kolorystykę niebieską(1) na brązową(2),a brązową(2) zmienia na nocną(czarna mapa).

 

Logo powitalne

 

http://zapodaj.net/images/bb77a45496bfb.gif

 

Kolorystyka dzienna

 

http://zapodaj.net/images/6c19a1bc2f229.jpg

 

Kolorystyka nocna

 

http://zapodaj.net/images/a1e133aa525a7.jpg

 

Plik do pobrania:

 

https://megawrzuta.pl/download/b05acc4cc8219134cf76e619a95a0043.html

 

Witam panowie posiadam e46 z mk4 i zmieniara dvd, po nagraniu tego softu z predkoscia 2x czy 4x na dvd czy cd nic sie nie dzieje po wlozeniu do napedu w bagazniku, mam teraz jakis soft ENG z takim kupilem po otwarciu drzwi pojawia sie napis bialy BMW i mam opcje computer - navigation - set - off monitor. Navi nie wyrzuca plyt i pali sie dioda na czerwono normalnie reaguje na wyciaganie plyty - JAKIES RADY ?? :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

To jest soft do MKIII czytnik obsługuje tylko płyty CD a TY posiadasz czytnik MKIV - nie zadziała musisz mieć soft pod MKIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kupiłem Z4 z nawigacją MK4: mam aktualnie polskiego lektora, brak radarów i stare mapy. Chciał bym nowe mapy bez fotoradarów. Rozumiem że potrzebna mi płytka HIGH cd. 2. Czy podczas aktualizacji może się coś stać złego? Tzn. np jak bym miał brudny laser to po prostu nie wgra mi nowych map i mnie o tym poinformuje, czy wykasuje stare i zawiesi się na wygrywaniu nowych. Zastanawiam się czy w ogóle warto się brać za tą aktualizację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Z4 z nawigacją MK4: mam aktualnie polskiego lektora, brak radarów i stare mapy. Chciał bym nowe mapy bez fotoradarów. Rozumiem że potrzebna mi płytka HIGH cd. 2. Czy podczas aktualizacji może się coś stać złego? Tzn. np jak bym miał brudny laser to po prostu nie wgra mi nowych map i mnie o tym poinformuje, czy wykasuje stare i zawiesi się na wygrywaniu nowych. Zastanawiam się czy w ogóle warto się brać za tą aktualizację.

Aktualizacja a wsadzenie płyty z mapą to dwie różne rzeczy.

Mapa nie jest instalowana, czytnik odczytuje z niej dane i można ją wymieniać w każdej chwili bez konsekwencji uszkodzenia czytnika.

Aktualizacja to wgranie nowego programu do pamięci czytnika, zmienia ona właśnie języki, czy dodaje możliwość korzystania z opcji fotoradarów.

 

Temat mapy znajdziesz w tym wątku viewtopic.php?f=91&t=282511

Pozdrawiam Blacharzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.