Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlatego wrzuciłem fotke navi żeby się dowiedzieć czy będą działać ,wrzucałem polecane i wszystko jest ok po polsku ale fotoradarów nie ma i wkońcu konkretna

odpowiedz Nie działają i już i teraz se odpuszczam ende. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zaznaczona kolorem czerwonym o ile dobrze pamiętam .Zawsze jest Jesteś przyzwyczajony do innej nawigacji chyba

Poza tym nawet jak sobie zwiększysz kilometry to też dobrze ja widać :):)Nie wiem w czym problem :):)

I jeszcze możesz ekran podzielić i będą i strzałki i mapa

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zaznaczona kolorem czerwonym o ile dobrze pamiętam .Zawsze jest Jesteś przyzwyczajony do innej nawigacji chyba

Poza tym nawet jak sobie zwiększysz kilometry to też dobrze ja widać :):)Nie wiem w czym problem :):)

I jeszcze możesz ekran podzielić i będą i strzałki i mapa

 

 

Właśnie u mnie nic na czerwono nie rysuje i się zastanawiam czy to wina map czy może softu? Soft mam wgrany v32 z ekranem X3. Jeżdżę póki co z podzielonym na pół ekranem żeby chociaż wiedzieć gdzie skręcić :D Jak będę wracał do domu, to zrobię foto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Okazało się że miałem źle podłączoną antene (do zmieniarki CD zamiast do czytnika DVD) oryginalna antena zastąpiona została inną. Kosz usługi 150 zł. Grabolll dzięki za odpowiedź. Szkoda tylko że po zamieszczonym zdjęciu nikt nie zauważył ze antena nie jest podpieta. Mam nie dosyt że samemu nie udało mi się tego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechałem do serwisu, gość w minutę odnalazł problem. Najpierw połączył oryginalną antenę w odpowiednie miejsce sygnał się pojawił, następnie podłączył swoją bo stwierdził że w orginał nie ma co się bawić... Cała usługa trwała 10 minut, koszt 150 zł. Oczywiście zapłaciłem i podziękowałem, jeszcze chwila rozmowy na temat czyszczenia lasera, koszt 100 zł (nie zdecydowałem się). Z jednej strony zadowolony że szybko i sprawnie naprawione z drugiej cena mnie powaliła. Ale najgorsze jest to że z braku czasu żeby dokładnie rozebrać i przypatrzyć się co dotrze go służy nie udało mi się tego zrobić samemu.

Darcyn nie ma za co przepraszać. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No i jak wyszczyscic ten laser

 

http://wstaw.org/w/3LKn/

 

http://wstaw.org/w/3LKn/

 

edit.

 

dobra, nie ruszam się tego

http://www.xoutpost.com/articles/all-bmw/navigation/53616-diy-changing-laser-unit-mk4-sat-nav-unit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.