Skocz do zawartości

ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4


osd

Rekomendowane odpowiedzi

To że nie czyta map kolego to wina lasera który albo pada albo jest brudny .Pisałem to już Tobie wiele razy a ten jest ostatni:soft Yaza

 

Historia do uwierzenia ale raczej wskazuje na to iż elektronika min czytnik nie usypia po prostu

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Przejrzałem wszystkie strony tego tematu i nie do końca się orientuję czy soft v32 od yaza nadaje się do e65 2007 rok. Jest to wersja z idrive. Nie chciałbym niczego popsuć więc proszę o wyrozumiałość i odpowiedź. Jest to dokładnie soft 09.08.02 E65, NAVI03 (DVD-drive).

Chciałbym mieć polski język w navi tylko moje autko jest z francji i nie wiem też czy soft od yaza przetłumaczy tą wersje. Języki które mam to francuski, UK, i hiszpanski.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pół dnia spędziłem na wgrywaniu nowego polskiego softu i map do mojej navi (monochromatyczna, strzałkowa, czytnik mk4) nie będę się długo rozpisywał koniec końców wgrałem soft v32 (OEM) bo żaden pl mi nie działał i parę razy zrobiło się ciepło bo czytnik ni chciał płyty wypluć albo na wyświetlaczu wyskakiwał błąd. Wgrałem v32 OEM i wszystko działa jednak chciałbym mieć polski język i lektora.

Czy któryś z forumowiczów ma jakiś sprawdzony soft który działa?

Czy teraz nie będę musiał zrobić downgrade? Znalazłem soft od cX3 ale po włożeniu płyty pisze że mam aktualne oprogramowanie i płytę wyrzuca...

A może najlepiej samemu przerobić soft? Tylko nie wiem czy dam radę... Może mamy gdzieś na forum jakiś poradnik?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie źle zrozumiałeś... Ja nie mam problemu z wgraniem i nie płacze jak mi się płyta zatnie w czytniku... Po prostu wszystkie softy jakie próbowałem wgrać kończyły się błędem i tylko soft v32 OEM działa. I dlatego pomyślałem że przerobie ten soft pod siebie, a to że poszukuje jakiegoś poradnika to tylko dlatego, że nie chce wyważać drzwi które mogą być już dawno szeroko otwarte.... Spróbuje ten od Yaza pobrać jeszcze raz a jak nie to będę walczył z przeróbka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli żaden z dostępnych które działają każdemu Tobie nie działa, to szkoda Twojego czasu na robienie czegoś co i tak Ci nie zadziała, bo to nie problem z softem a czytnikiem / laserem / złym przygotowaniem płytki / innymi błędami.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to wina nagrywania Nero, ponieważ nagrałem płytę programem ImgBurn i jest to samo czyli bez efektów. Pomyślałem że może trzeba wgrać jakiś starszy soft (np. v27) i dopiero ponownie spróbować wgrać v32 ale to też nie pomogło... Dodam, że gdy włożę płytę z softem to bardzo szybko nawigacja reaguje i w ciągu 10 sek zaczyna się proces instalacji a po 2-3 min jest już po - to by świadczyło że płyty są dobrej jakości i poprawnie wypalone... ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze można zrobić? czy soft NAV_SW-yaza jest napewno do mojego kaseciaka monochroma bo już zaczynam mieć wątpliwości że coś pokręciłem?...

 

Jak widać nie tylko ja mam problemy z softem od yaza przy nawigacji strzałkowej.... kolega tauter pisał właściwie o tym samym problemie na 103 str tematu.....

 

Teraz jest tak że soft niby się wgrywa ale nie ma dalej języka polskiego :( Ciekawe jak to jest że jednym działa a innym nie ... Być może rzeczywiście wina nagrywarki ale z drugiej strony cały proces przechodzi teraz bezbłędnie. No i mapy 2015 też elegancko działają a są nagrane tą samą nagrywarką....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Softy działają kolego bezproblemowo.Ja sam używam ich od kilku lat więc musi być jakaś przyczyna iż innym uzytkownikom nie działają prawda?

Zresztą to problem poruszany kilka razy na mc a powody te same zawsze są:):):)

 

Czytnik jest taki sam zawsze przy mk4 i nie ma znaczenia co masz na pokładzie:):) więc to nie wina rodzaju navi:):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhhh.... zamotałem się jak młody....

Dziś rano wsiadam do auta i..... nawigacja gada elegancko po polsku :jawdrop: więc ok.... a problemy moje wynikły z tego że myślałem że napisy na radiu będą też po polsku i po prostu nie sprawdzałem czy gada w naszym języku :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daje mi to dalej spokoju....

Które pliki powinienem mieć spolszczone? Rozpakowałem plik Yaza i właśnie oglądam navtweakiem gdzie to jest spolszczone.... W innym temacie kolega cOOler pisał że do mojego typu navi musi być to taka ścieżka V_2/RR/0101/BMWM01S/APP_SW/NAVBOOT i w takim wypadku to w sofcie od Yaza nie jest to spolszczone.... Za to spolszczone są pliki w V_2/RR/0101/BMWC01S/APP_SW/NAVBOOT - różnią się tylko folderem więc można przypuszczać że M to monochrom a C to kolor....

Może mi ktoś napisać czy dobrze myślę?

 

edit:

poradziłem sobie robiąc własny soft z v32 OEM.... w sumie nic trudnego...

uważam że soft od yaza nie da polskiego menu w monochromatycznej nawigacji ale to bardzo prosto naprawić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - mam nadzieję, że się nie powtórzę, ale mam pytanie:

 

Jestem po aktualizacji SOFTa z V25 na V32 od CX3 i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie ta paskudna kolorystyka dnia i nocy.

 

W V25 jako kolor 2 były odcienie brązu i to by mnie interesowało.

Czy w ORI V32 jest stara kolorystyka? Jeśli tak, to może jakoś uda się połączyć polski soft z tamtą kolorystyką.

Dzięki z góry za odp i pozdawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="TheDoctor85"

edit:

poradziłem sobie robiąc własny soft z v32 OEM.... w sumie nic trudnego...

uważam że soft od yaza nie da polskiego menu w monochromatycznej nawigacji ale to bardzo prosto naprawić.

Pozdrawiam

 

Jak zrobiłeś to trzeba było udostępnić na forum bo zaraz znów ktoś będzie potrzebował :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.