Skocz do zawartości

E60 Zmiana nawigacji Business na Professional


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Mam pytanko. Mam w aucie BMW E60 nawigacje Business a mam możliwość kupienia całego kompletu (duży monitor i czytnik) nawigacji Professional. Czy po przełożeniu i podłączeniu będzie wszystko działać? Dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Wie ktos cos na ten temat?Sam sie nad tym zastanawiam

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za wstawienie professionala ze wstawieniem kodowaniem,mapami ,polskim menu i lektorem zapłaciłem 2500zł ,potem sprzedałem businessa za 800zł więc nie wyszła tragedia ,wszystko hula aż milo popatrzeć i w końcu mam wszystko po Polsku łącznie z błędami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za wstawienie professionala ze wstawieniem kodowaniem,mapami ,polskim menu i lektorem zapłaciłem 2500zł ,potem sprzedałem businessa za 800zł więc nie wyszła tragedia ,wszystko hula aż milo popatrzeć i w końcu mam wszystko po Polsku łącznie z błędami

 

gdzie to robiłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sam zakodowałem ;) Mam foto story z wymiany z MASK na CCC w komórce, ale nigdy nie zebralem sie zeby to zebrać i opisać. Generalnie kodowania nie ma dużo, wystarczy pakiet inpy i dobre pliki do ncs'a (na podstawowym nie mogłem zakodować modułu nawigacji). Dodam, że nie trzeba zmieniać pokrętła idrivie'a wystarczy w module navi zmienić parametr ZBE na low i będzie działać pokrętło jak wcześniej. Pliki jakimi udało mi się zakodować auto wziąłem z SSS progman'a 32. Co do wymiany to potrzebny będzie jedynie przewód wentylatora. Nazywa sie to "wiązka dmuchawy" i jest dostępna w ASO. Ja zamówiłem u Smorawińskich bo oni mieli największe pojęcie o poszukiwanej przeze mnie części, u Bońkowskich niestety nie byli w stanie mi pomóc... Szukali jakieś dziwne części, po czym zaoferowali mi cały wiatrak za 300zł a wiązka kosztowała u smorawińskich jedynie 26zł brutto. Jakby ktoś miał jakieś pytania to pomogę ;) Oczywiście wgranie PL języka nie jest takie proste i tego jeszcze nie dałem rady ogarnąć, w tym temacie panuje zmowa milczenia i nikt nie chce powiedzieć jak to zrobić. Zdaje się, że istnieje jakas płyta bootowalna, która przełacza nawigację w tryb "serwisowy" i tam aktualizuje język (oczywiście płyta jest odpowiednio spreparowana przez speców z przetłumaczonym językiem). Koszt zmiany języka na PL jak sie dowiadywałem to kwota rzędu 900zł
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem są tańsi, ale często to ponoć druciarze, po których trzeba naprawiać. Chociaż nie chcę tutaj robić kryptoreklamy firmie która się ogłasza w tej aukcji. Najważniejsze to aby byli sprawdzeni ;) Ja dowiadywałem się u ludzi sprawdzonych i wgranie PL języka menu i lektora to koszt 900zł. Samo przetłumaczenie było tańsze. Do tego jeszcze polskie radary itd (ale to już można dostać w sieci za free).
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Widziałem opcje za 2500zł z polskim menu.

2500 :duh: CIC to ja kupuje,Chyba raczej CCC za tą kasę.Coś kolega nie dopatrzył z tą cena za CiC z dyskiem twardym i całą resztą nie realne :norty:

BMW RETROFIT

http://bmw-retrofit.pl/

https://www.facebook.com/bmwretrofit

bmwdoposazenia@gmail.com


733-15-91-91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.