Skocz do zawartości

CCC Professional 2018


jerzy.h69

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś już może coś na ten temat ? Czy to jeszcze się opłaca BMW wypuszczać, czy trzeba przejść na ewentualnie to coś :

https://www.aliexpress.com/item/10-25-Touch-Android-Car-Radio-Stereo-for-BMW-X5-2008-2015-GPS-Navigation-MP5-Bluetooth/32820080691.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.347.ddCjDu

i jechać na Google Maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę że jeszcze wypuszczą, ale powoli trzeba by myśleć nad przesiadką. Trzeba jeszcze z miesiąc poczekać, to się zobaczy co na rok 2018 wyjdzie. Ja czekam na mapy HIGH 2018 mk4:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak do tej pory to jakość tej navi słabiutka i nie moze porównywać sie do NaviExpert czy nawet GoogleMaps. Trzeba uważać jak sie na niej jeździ. Nie widzi korków i utrudnień. Brakuje nowych dróg. Brakuje ustawienia punktów pośrednich. Chyba ze ktoś potrafi. Mam profesional ccc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego...a jak ma widzieć korki i utrudnienia jak nie jest to podłączone pod neta ?? :mad2: :mad2: :mad2:

Co do punktów pośrednich to nie da się tego zrobić.

I na każdej nawigacji trzeba uważać jak się jeździ a nie tylko na CCC :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To tylko pomoc a nie wykładnia jedynej trasy

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja generalnie jeźdzę bez nawigacji,

Ale fajnie jak bym jechał po drodze a nie po polu np. na A1 w okolicach Łodzi itp.

 

Nawigacja jak nawigacja. Ma już ona 16 lat (bo sięga do początku E65).

Więc czego tu wymagać. To nie CIC czy nowsze. Ach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego...a jak ma widzieć korki i utrudnienia jak nie jest to podłączone pod neta ?? :mad2: :mad2: :mad2:

Co do punktów pośrednich to nie da się tego zrobić.

I na każdej nawigacji trzeba uważać jak się jeździ a nie tylko na CCC :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To tylko pomoc a nie wykładnia jedynej trasy

 

Oj kolego wiec czym sie tu podniecasz ze wychodzi pseudo nowa navi 2018 jak bez sensu jest z niej korzystać. To ze nie jest podłączona do netu i korków nie wykrywa to każdy wie. W obecnych czasach to tak jakiś miał smartfona bez internetu i podniecał sie jego nowa aktualizacją :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oj kolego...a jak ma widzieć korki i utrudnienia jak nie jest to podłączone pod neta ?? :mad2: :mad2: :mad2:

Co do punktów pośrednich to nie da się tego zrobić.

I na każdej nawigacji trzeba uważać jak się jeździ a nie tylko na CCC :cool2: :cool2: :cool2: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: To tylko pomoc a nie wykładnia jedynej trasy

 

Oj kolego wiec czym sie tu podniecasz ze wychodzi pseudo nowa navi 2018 jak bez sensu jest z niej korzystać. To ze nie jest podłączona do netu i korków nie wykrywa to każdy wie. W obecnych czasach to tak jakiś miał smartfona bez internetu i podniecał sie jego nowa aktualizacją :mad2: :mad2: :mad2:

 

Nikt się nie podnieca.

Po prostu czekamy na nowa mapę,

A nie na nową navi jak to nazwałeś.

 

Skoro można ją mieć, to czemu nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, bez nerwów. Nie każdy wiąże się z samochodem na wieki, aby inwestować w dodatki, które ewentualnie przyszły nabywca będzie miał w d..... . Zastanawia mnie cisza na innych forach o navi do CCC, zawsze już w połowie października coś się działo, a tu nic. Co do map na CCC nie jest aż tak źle, szkoda że w Polsce nie działa TMC na CCC jak w Germanii. No cóż, chyba trzeba będzie sobie kupić tego Chińczyka, bo ja jak na razie mam coś takiego wstawione :

https://www.aliexpress.com/item/Plug-And-Play-Rear-View-Camera-Video-Interface-For-BMW-iDrive-CCC-1-3-5-X5/32428711005.html

Ale rozdzielczość naszego monitora ma dużo do życzenia przy funkcji Mirror .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wydać z 1000 zł na to dla mnie za dużo. Nawiasem mówiąc trochę obciach jechac bmw 5 i używać navi przyklejonej do szyby. Oczywiście nie mowię o tej z aliexpress. Przykre ze Niemcy nas traktują inaczej ale z czegoś to wynika. My kupujemy używki z zachodniego rynku bo jesteśmy biedniejszym sąsiadem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego wydać z 1000 zł na to dla mnie za dużo. Nawiasem mówiąc trochę obciach jechac bmw 5 i używać navi przyklejonej do szyby. Oczywiście nie mowię o tej z aliexpress. Przykre ze Niemcy nas traktują inaczej ale z czegoś to wynika. My kupujemy używki z zachodniego rynku bo jesteśmy biedniejszym sąsiadem.

Ale ze jak Niemcy trakuja nas inaczej?

Co maja Niemcy do naszego TMC ???

I dlaczego inwestować? Mapy tutaj nic nie kosztują, w odróżnieniu od ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A za aktualność dróg to chyba Niemcy czyli bmw odpowiada. Jestem ciekaw jak bedzie w nowej mapie z autostradami, tzw S kami i obwodnicami. Do tej pory to byli rok do tylu.

I znowu się mylisz.

 

Dane dot. dróg BMW dostaje od np. Nokii lub innego dostawcy.

Przeciez BMW nie zajmuje sie analizą dróg.

 

Nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać kto dokładnie jest dostawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za aktualność dróg to chyba Niemcy czyli bmw odpowiada. Jestem ciekaw jak bedzie w nowej mapie z autostradami, tzw S kami i obwodnicami. Do tej pory to byli rok do tylu.

I znowu się mylisz.

 

Dane dot. dróg BMW dostaje od np. Nokii lub innego dostawcy.

Przeciez BMW nie zajmuje sie analizą dróg.

 

Nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać kto dokładnie jest dostawcą.

Nie mylę sie ponieważ dla końcowego odbiorcy czyli kierowcy to jest navi od bmw i to bmw odpowiada za jakość przed konsumentem. Jak kupujesz w sklepie kiełbasę i sie zatrujesz to skarżysz sklep czy gościa który karmił świnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A za aktualność dróg to chyba Niemcy czyli bmw odpowiada. Jestem ciekaw jak bedzie w nowej mapie z autostradami, tzw S kami i obwodnicami. Do tej pory to byli rok do tylu.

I znowu się mylisz.

 

Dane dot. dróg BMW dostaje od np. Nokii lub innego dostawcy.

Przeciez BMW nie zajmuje sie analizą dróg.

 

Nie pamiętam i nie chce mi się sprawdzać kto dokładnie jest dostawcą.

Nie mylę sie ponieważ dla końcowego odbiorcy czyli kierowcy to jest navi od bmw i to bmw odpowiada za jakość przed konsumentem. Jak kupujesz w sklepie kiełbasę i sie zatrujesz to skarżysz sklep czy gościa który karmił świnie.

 

Ale mapa nie 'truje'/nie uszkadza samochodu.

 

Przy zakupie auta w salonie, trzeba było zwrócić na to uwagę i ew. wybrać inny egzemplarz/model.

 

Na tamte czasy nie była to zła nawigacja.

Tak samo jak na tamte czasy E61 było świeżym samochodem, oszczędnym i ekologicznym.

 

Teraz są bardziej ekologiczne i ekonomiczne. I co - chcesz skarżyć o to BMW że auto ma Euro 4 a nie Euro 6 jak nowe ?

 

Bez sensu. Jest jak jest.

 

Może mapy były by lepsze, ale 99,5% Polaków ściaga mapy z internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.