Skocz do zawartości

Problem z aktualizacją map


maniek1974uk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Od niedawna jestem posiadaczem BMW 530 GT F07 2010r . Po zakupie jak się okazało poprzedni właściciel nie aktualizował nigdy map i posiadam wersję 2010 europe premium . Bardzo to komplikuje jazdę ,szczególnie po Polsce. Znalazłem w internecie kolegę z Katowic ,który za pewną opłatą przysłał mi na pendriv mapy z 2017 roku oraz kod do aktywacji tychże map. Niestety przy próbie potwierdzenia kodu wyświetla mi się komunikat iż jest to nieprawidłowy kod. Po konsultacji z w/w kolegą otrzymałem nowy kod i następny ,ale dalej to samo. Gość twierdzi iż te kody muszą działac na 100% ,ale co innego teoria a co innego rzeczywistość. Oczywiście otrzymałem zwrot poniesionych kosztów ,ale z aktualizacji nici. I tu moje pytanie., czy któryś z kolegów mógłby mi pomóc z tym problemem? Wyczytałem gdzieś że problem może leżeć w braku aktualizacj oprogramowania ,ale sam już nie wiem. Proszę o poradei pozdrawiam raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ogólnie to cieżko doradzic co możesz zrobić źle. Wsadzasz pusty pendriva z odpowiednim plikiem do USB przez ktory aktualizuje sie mapy. Najlepiej weź ten sam pendrive, z ktorym rusza aktualizacja i pyta o kod FSC, tylko go sformatuj zanim zaczniesz wyciagać 1b. Formatuje na FAT32 zawsze RUFUSEM lub FAT32Formatter. To chyba wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.