Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli bez zewnętrznej ingerencji nie da rady tego przywrócić? Czy możliwe, że przyczyną utracenia tej opcji było podłączenie tego pendriva z nowymi mapami bez robienia aktualizacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ale co ci nie działa.

Ściąganie czy płyta bo ja mam problem z West. Piszę że wersja nawigacji jest błędna

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włożeniu pierwszej płyty mam komunikat: The navigation DVD is unreadable. Później jest pytanie czy kontynuować update, do wyboru tak lub nie, cz wybiorę tak czy nie to wychodzi do menu. Nagrywałem na Verbatimie i prędkość x1, nawet drugi raz wypaliłem i ten sam problem. Czyli musi być coś nie tak z danymi. Kilka miesięcy temu robiłem update też z płyt, ale West 2016-2 i nie było problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A jaką wersję Mapy potrzebujesz? W podposie masz e46 więc to jest max MK4, mapy HIGH. Wejdz w opcje navi albo podaj VIN, żeby sprawdzić czy na 100 procent potrzebujesz PREMIUM. te mapy na bank działają. A i czemu aktualizujesz przez DVD a nie przez usb w schowku? Dużo wygodniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Po włożeniu pierwszej płyty mam komunikat: The navigation DVD is unreadable. Później jest pytanie czy kontynuować update, do wyboru tak lub nie, cz wybiorę tak czy nie to wychodzi do menu. Nagrywałem na Verbatimie i prędkość x1, nawet drugi raz wypaliłem i ten sam problem. Czyli musi być coś nie tak z danymi. Kilka miesięcy temu robiłem update też z płyt, ale West 2016-2 i nie było problemu.

 

No to mamy ten sam problem. Myślałem że wina leży po mojej stronie bo rozpakowałem WinRar a w opisie jest 7zip lub był jakiś błąd podczas ściągania ale jak i ty masz błąd to pewnie mapy błędne :(

Nic trzeba podnosić soft żeby z USB wreszcie zacząć aktualizować :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z aktualizacją.

posiadam X3 F25 aktualnie mapa wgrana ROAD MAP EUROPE PREMIUM z 2010r dopiero co sprowadzona z Włoch.

Nie wiem czy jest aktualny code FSC.

Spróbowałem najpier z instalacjią na 3 USB po włożeniu pierwszej wyskoczyło informacja byt aktualizować mapy po naciśnięciu ok pojawiła się wiadomość:

dane nawigacji w samochodzie są niekompletne zostały zmienione niezbędna wizyta w serwisie.

Zakupiłem usb 32gb by spróbować z tą aktualizacją z tej strony po wypakowaniu z winrar programem WinRAR 5.40 wyskakuje to samo. spróbuje jeszcze raz ściągnąć i wypakować. Lecz chyba to nic nie da. MOŻE WIE KTOŚ co trzerba zrobić i czy jedyna możliwa opcja to wizyta w bmw i czy w tej sytuacji juz bym musiał zakupić code FSC czy czekać aż to się zrobi bo o aktualnym codzie jak pamiętam w bmw 5 f10 informacja powinna być przy instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak wina było starszego winrara w kompie po usunięciu wgraniu nowego i wypakowania plików udało się teraz tylko zakupić code FSC i nowe mapy bedą w aucie.

 

więc prawie koniec w inwestycjiach mojej złotawej bmw jedyunie wizyta w serwisie w katowicach wymiana olejów filtrów itp, sprawdzenie spryskiwaczy iż na szybe przednią słabo pryskają prawie nic i zamontowanie bezpośrednio do bezpieczników kamerki przedniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Błąd w opisie. Zainstaluj 7zip jak najnowszy i napisz czy płyty są wykrywane a w sumie to nagraj tylko dvd1 na próbę bo ja rozpakowałem WinRar i pisze ze zła wersja :(

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w opisie. Zainstaluj 7zip jak najnowszy i napisz czy płyty są wykrywane a w sumie to nagraj tylko dvd1 na próbę bo ja rozpakowałem WinRar i pisze ze zła wersja :(

 

dzieki za info, jeszcze sciagam. Przez torrenta strasznie wolno idzie. Moze przez noc sie sciagnie. Dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem mape WEST na usb 64GB. Jak podlaczam w aucie to nic sie nie dzieje. Wersja na 1 USB z pierwszego posta.... USB sformatowane w systemie "exFAT" to jedyna dostepna opcja oprocz NTFS.

 

 

Update:

 

Za drugim razem poszło. Trzeba poprostu poczekać około 2min. System dość długo czyta USB. Może ze względu na dużą pojemność albo poprostu wielkość pliku.http://imgur.com/a/VY4As

 

 

Dla zainteresowanych z Holandii nowy odcinek A4 jest już zaaktualizowany. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.