Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Ostatnio w modzie są tylko "dobre zmiany" :mrgreen:

Tak na serio ściągnij zainstaluj i daj znać co się zmieniło, ja lokalnie nie zauważyłem jeszcze nic ale też u nas dróg fizycznie nie przybyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No wlasnie ciekawi mnie czy obwodnica Łodzi jest... Mam na pen-drivie ale jakoś nie mam weny, żeby 40min pojezdzic i zupdate'ować...

Jak masz dobry aku to spokojnie zrobisz to na postoju z włączonym zapłonem i wyłączonym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie z Tym 64 GB.

Co prawda nie kopiowałem jeszcze na 32GB - wywala mi jakieś błędy przy rozpakowywaniu - ale w instukcji jest napisane. ze na 32 gb wejdzie.

Sprawdź, czy nie masz ukrytych żadnych folderów na pendrivie. Jeśli masz, to nie masz 32gb dostępnego, tylko np 29 GB. Dlatego Ci nie che wejść.

 

U Was nie było problemu z rozpakowaniem pliku? Obyło się bez błędów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z instalacja.

Sciagnałem mape wyciagnałem wszystkie pliki z foldera i wrzuciłem na pendrive i komputer w aucie nie odpala instalacji..

czy cos gdzieś źle zrobiłem ?

 

poprosze o pomoc

 

pozdrawiam

 

musi byc usb sformatowane FAT32 , USB 32GB(nie wszystkie USB maja pełna lub zbliżoną do 32 pojemność) lub 64GB

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W czasie oczekiwania na pendrive 64GB mam pytanie - mam darmowe aktualizacje przez Connected Drive do 2018 roku.

Mapy 2017-1 oczywiście próżno tam szukać - wciąż wisi 2016-2. Jest tam też podany kod FSC ale już dwa razy robiłem aktualizację i nic nie wpisywałem.

Czy jak wrzucę 2017-1 z innego źródła niż ich portal to mapa będzie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.