Skocz do zawartości

E60 3.0d navi CIC raz dziala raz nie


mirasextra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Doposazylem swoje autko w CICa professional z dyskiem twardym. Oczywiście radio, DVD, USB działa ale jest problem z navigacja. Nie mam póki co zamontowanego emulatora. Dziwi mnie pewna sytuacja. Navigacje CIC raz działa a raz nie. Rano po odpaleniu auta czasem mogę ją wlczyc i wprowadzić cel itd a czasem w ogóle nie działa nie mogę odpalić wyświetla się komunikat informujący o starcie nawigacji... Innym razem w menu nawigacja nie jest podswietlona i jest niedostępna. O co z tym chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli wszystko jest wporządku :cool2: , będziesz miał takie cuda do czasu aź nie zamontujesz emulatora lub wyłączysz sprawdzanie vinu przez jednostkę .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Niestety NCSem nic nie zrobisz w tej sprawie , to jest wyższa szkoła jazdy jakimiś innymi sposobami ?

Expertem cica da radę kodować ale Navi nim nie odblokujesz .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masz dwie możliwości odblokowania/aktywowania navi:

- odblokowanie programowe

- montaż emulatora

 

Przy odblokowaniu programowym nie ma ingerencji w instalację auta, nic nie dokładasz.

Minus problem z aktualizacją map we własnym zakresie

 

Przy opcji z emulatorem jest drobna ingerencja w instalację ale z mapami nie ma problemu.

Potrzebujesz:

https://allegro.pl/listing?string=bmw%20cic%20emulator&order=p&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-3-0222

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.