Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2017 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

poszło mi już 5 płyt i nic.

biore te wypakowany pliki, robie z nich iso - tworzy sie jeden plik, nagrywam i du...

Czy problem jest w tym że te ten obraz ma ikonke winrara ?? Bo już sam nie wiem co jest grane. 2016 nagrałem od strzału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisz dokładnie co robisz i jakim programem. Finalnie na płycie 2017 masz mieć takie same katalogi i pliki jak na 2016. Wsadź po kolei do kompa obie płyty i zobacz jak to wygląda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło mi już 5 płyt i nic.

biore te wypakowany pliki, robie z nich iso - tworzy sie jeden plik, nagrywam i du...

Czy problem jest w tym że te ten obraz ma ikonke winrara ?? Bo już sam nie wiem co jest grane. 2016 nagrałem od strzału

 

 

Nie masz pobranych kompletnych plików kolego.Po pobraniu i wypakowaniu masz miec plik ISO który nagrywasz.Nic wiecej nie robisz ani nie kombinujesz.Kup sobie plytę wielokrotego nagrywania np.verbatim i kombinuj

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

jestem.

po ściągnięciu mam 14 partów. Jakimś programem scaliłem je, wypakowałem, pojawiły się te katalogi i pliki o której piszecie. Robie z nich obraz i... d...a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Na zdjęciu w prawym gornym rogu masz cyferki. SW 4-1/00 to wersja softu v32. Najnowsza czytająca też plyy 8,5gb. Oczywiście płyty 4,3GB też czyta.

http://gps.szczecin.pl/wp-content/uploads/2014/11/bmw-mk4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. I mam ten soft v32, niestety płyty 8.5GB mi nie czyta, raczej dobrze nagrałem, bo pliki wyglądają na płycie identycznie jak na płycie, która jest w aucie od momentu kupna. Dodam jeszcze, że nagrałem na płycie DVD+R, kupię płytę 4,5GB i spróbuję na niej nagrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No niestety te czytniki z wiekiem coraz gorzej czytaja. Znaczenie ma nawet na jakiej plycie nagrywasz. Na moim starym czytniku najlepiej SONY działały. Gdzieś dwa lata temu wymieniłem go na nowy i czyta wszystko. Ściągnij sobie wersje 4gb i nagraj i po problemie. Albo usuń ze swojej płyty wszystkie języki oprócz angielskiego i też ci wejdzie na zwykły DVD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A ja mam pewnie głupie ale podstawowe pytanie... Te mapy się wgrywa do nawigacji czy wszystko leci bezpośrednio z płyty? Pytam bo chciałbym mieć możliwość korzystania z wersji East i West jednocześnie i zastanawiam się czy będę musiał zmieniać płyty czy wszystko będzie wgrane.

G31 520d xDrive 1330859-1.png


ex: F11 530d xDrive http://images.spritmonitor.de/1114474.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh....u mnie w e65 te mapy nie działają. Nagrałem na DVD-R verbatin z mode 2. A nawigacja chwile mieli i mówi ze nie ma CD i włożyć poprawna płytę.

 

A gdzie masz czytnik ?W bagażniku czy w środku ?

 

W bagażniku, a to ma jakieś znaczenie ?

Ja mam czytnik w Radiu Bussines- będzie działała ta navi (1er, E87,2005r przedlift )

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie. Ty potrzebujesz business. Na tę chwilę wersja 2018 jest jeszcze nie dostepna. Warto poczekać z miesiąc zamiast ciągnąc 2017. Chociaż zmiany zazwyczaj są niewielkie:)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=320863

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ta mapa jest do takich aut:)

BMW cars from 2003 model year to 2010 year MK4 navigation unit.

3-series e46 (2000-2005), M3 (2001-2006)

5-series e39 (2000-2003), M5 (2000-2004)

X3 e83 (2004-up), X5 e53 (2000-2006)

7-series e38/Z4 e85/e86 (2003-2008)

Kilka postów wyżej masz fote jak wygląda menu w mk4. Jak masz identyko to ściągasz to. Dla ciebie scaramanga też będzie business.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ty potrzebujesz business. Na tę chwilę wersja 2018 jest jeszcze nie dostepna. Warto poczekać z miesiąc zamiast ciągnąc 2017. Chociaż zmiany zazwyczaj są niewielkie:)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=320863

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pomocną odpowiedź ;-)

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu się udało. Na początku próbowałem wypalić plik .iso na laptopie, win 10, na płytach DVD-R oraz DVD+R, za pomocą trzech programów, NERO, POWERISO, IMGBURN. Po wsadzeniu płyt do czytnika, pokazywało brak płyty :mad2:

 

Wszystko się udało dopiero na komputerze stacjonarnym, widows 7. Program NERO Express Essientials, płyta DVD-R oraz DVD+R :cool2:

 

Może komuś się przyda ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.