Skocz do zawartości

CCC Professional 2017


gregor1405

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ściągnąłem CD_8473 z pierwszego chomika, ale nawigacja mi się nie uruchamia (komunikat "Proszę włożyć płytę"). Znalazłem jakiś temat z szybkim resetem komputera (głośność + 2 x eject), ale nic mi się nie zresetowało tylko wyciszyło muzykę i wysunęło płyty :D Płytę nagrałem po prostu kopiując wysztkie pliki na pustą płytę DVD-R Verbatima. Co robię źle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pobrałem wersję : "BMW Road Map Europa Professional 2017 & Blitzer-Edition"

Nagrałem dwie płyty (Verbatim DVD-R) przez Nero i jedną sztukę przez ImgBurn - wszystkie przy możliwie najniższej prędkości. Wszystkie na 3 różnych nagrywarkach i niestety kicha... Może mi ktoś powiedzieć czy DVD-R ma znaczącą różnice od DVD+R ? Bo już brakuje mi pomysłów co jest przyczyną, że nie czyta mi płyty w samochodzie... a poprzednie mapy też są "kopią zapasową" i śmiga od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najlepiej nagrywać na DVD+R i ustawić booktype na DVD-ROM - wtedy płyta jest praktycznie rozpoznawana jak oryginał. Najlepiej na normalnych jakościowo płytach tj. Verbatim, TDK.

 

 

Osobiście miałem pod ręką DVD-R i śmiga w E91 u mnie i u E61 sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Będzie zawsze działać na DVD-R i DVD+R. Większe prędkości odczytu (czyli szybsze działanie nawigacji) na DVD+R i markowych płytach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Moze zadam głupie pytanie ale jakim programem nagrywacie mapy ? I jakies specjalne ustawienia ?

 

Ja IMG Burn ale czy to ma jakieś znaczenie?

 

Ważne zeby zamknąć sesje i rzeczywiście nagrać najwolniejszą możliwą prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
+ są na dane, - są na muzyke/filmy

To zabobony.dwa formaty wymyślone przez dwie różne firmy i tyle.

Początkowo odtwarzacze nie były tak uniwersalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Chcę ściągnąć PROF.Blitzer.17.DVD_3 czy na 100% jest tam mapa POLSKI z fotoradarami ?

 

No i oczywiście chcę się dowiedzieć czy wszystko dobrze śmiga jak poprawnie się to nagra ?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spokojnie mogę ściągać 3 płytkę nagrać najwolniej w programie ImgBurn na płytce VERBATIM DVD+R i wszystko będzie ładnie śmigać :) ?

 

P.S I może mi ktoś powiedzieć jak wypakować te 3 pliki żeby był widoczny obraz płyty

Edytowane przez Brumm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.