Skocz do zawartości

CCC Professional 2017


gregor1405

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie przesadzaj .Na tych shivaki nagrałem tyle rzeczy ,że szok i wszystko chodzi .Oczywiście nie neguje jakości płyt firmowych od tych wynalazków .Jedną z takich chińskich mam trzy lata w volvo znajomego i pięknie chodzi :):)

Niech każdy nagrywa na czym chce... zdanie takie nam :):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Kiepska płyta ma długi czas dostępu z uwagi na dużą ilość korekcji jakie musi przeprowadzić napęd podczas odczytu. To, że coś na danej płycie się nagra nie znaczy, że będzie działać tak samo dobrze lub źle jak na innej płycie. Znaczenie ma nawet o jakiej treści mówimy film/program/zdjęcia/dokumenty jak i wielkość/ilość plików. Jakie to są różnice to można sobie samemu sprawdzić obliczając długą trasę na różnych płytkach z tą samą mapą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
  • Zasłużeni forumowicze

Działa i są żółte puszki ;)

 

Przy okazji polecam nagrać na DVD+R Verbatim, faktycznie dostęp do danych jest wielokrotnie szybszy, obliczanie tej samej trasy na tej samej mapie ale nagranej na płycie innej marki był 5-8x dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radary to baza punktów narzucona na mapę, jeśli ktoś wrzucił starą bazę np z 2015 roku, to się nie będzie zgadzać, położenie radarów się zmieniło w ostatnim czasie...

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Zobaczyłem posta że w końcu są mapy na 2017 i sie zacząłem zastanawiać. Czy do E65 (2007r) to będzie pasowało? Pogubiłem się w tych typach HIGH, PROFESSIONAL. Po wrzuceniu w googla "BMW E65 nawigacja proffesional", pokazuje mi się własnie taka jaką mam, ale wolałbym się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie wie ktoś może czy są jakieś duże różnice między mapą 2016 a 2017 rok??

Plus jak najprościej poznać jaki rodzaj nawigacji posiadamy??

Jeżeli mam "duży" wyświetlacz plus wejście na dvd i cd to mam nawigację professional?

Do tego ciekawi mnie czy nawigację z fotoradarami faktycznie się sprawdzają.

Jestem w trakcie pobierania:

http://chomikuj.pl/Kfysiu/BMW+Nawigacje/BMW+CCC+PROFESSIONAL+MAPY+EUROPA+2016+!!!!!!!

Pytanie jakim programem i jaką prędkośćią nagrac plyte??

Pobieram narazie tylko mape z Polską, chce sprawdzic jak to bedzie smigało.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to setny raz.....wszystko jest opisywane nonstop w tym dziale.Użyj szukajki.

Różnice w mapach są zawsze .Głównie nowe drogi i ulice.Wybacz ale nikt nie będzie jeździł po całej EU aby to dokładnie opisać.Radary i tak są nieaktualne

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radary są ok, obecna mapa /wersja z radarami/ zawiera tylko stacjonarne żółte. U mnie jest OK.

 

Kolego.....może akurat trafiło tak Tobie.Ja sprawdziłem już je w kilku większych miastach i drogach kilku województw.Większość nie zgadza się nawet u takich dostawców jak TT.Specjalne ich bazę sprawdziłem na innej navi.Yanosik tylko zgadza się wiekszosciowo

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi konkretnie o zasadnicze różnice miedzy 2016 a 2017 rok jezeli chodzi o POLSKĘ.

Ściągnij sobie obydwie wersje i porównaj pliki na kompie.Sam zobaczysz jak to wygląda ,bo widzę ,że nic nie trafia do głowy pytajacego.Wyjaśniłam już Tobie jakie są różnice główne.Dokładne musisz sam sobie zobaczyć

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Radary są ok, obecna mapa /wersja z radarami/ zawiera tylko stacjonarne żółte. U mnie jest OK.

 

Kolego.....może akurat trafiło tak Tobie.Ja sprawdziłem już je w kilku większych miastach i drogach kilku województw.Większość nie zgadza się nawet u takich dostawców jak TT.Specjalne ich bazę sprawdziłem na innej navi.Yanosik tylko zgadza się wiekszosciowo

 

 

Ale nie zgadza się bo brakuje na mapie czy na mapie są na drodze nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na mapie a w rzeczywistości nawet od trzech lat w niektórych miejscach ich nie ma i odwrotnie także to samo.Tak samo jest na Automapie ,TT .Tylko Yanosik i mapy Google są w miarę aktualne.Ta sytuacja jest od zawsze i wynika tylko z tego ,że nonstop władza coś zmienia a pruducenki map nie nadążają i nie ma się co dziwić.Zobacz inne tematy z poprzednich lat.Jest tak samo

Bazy radarów np w Niemczech są ok ,bo tam jest jasne wszystko a u Nas tylko zmiany ,zmiany i zmiany

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki problem stworzyć aktualną mapę?

 

http://www.canard.gitd.gov.pl/cms/mapa-fotoradarow1

 

U mnie pokrywa się w 100%.

Jak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale mnie pytasz jak to zrobić? Nie mam pojęcia ale firmy które tworzą mapy samochodowe nanoszą na mapy radary stacjonarne właśnie z tych danych. /aktualnych bądź mniej w zależności z jakiego źródła korzystają -własnego czy kupują gotowca/ Osobna sprawa to radary ruchome /stacjonarne i na samochodach/, które w dużej mierze trafiają na mapy ze zgłoszeń użytkowników, na dzień dzisiejszy to jest totalny śmietnik bo np. w AM częstotliwość powiadomień o takich miejscach była absurdalna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.