Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie dziala RTTI na S8 od poludniowej obwodnicy warszawy do wolicy? przy wersji 2017-1
"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak wygląda sprawa z kluczem?

 

mam ściągnięte mapki ale nie widzę nigdzie tego nbt.exe zeby wygenerować sobie klucz. gdzieś na necie czytałem że to nie takie easy i potrzebny jest kabel zeby coś sciągnąć z auta. jak wyglada cały proces?

BMW mam od piątku, wiem że nic nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak wygląda sprawa z kluczem?

 

mam ściągnięte mapki ale nie widzę nigdzie tego nbt.exe zeby wygenerować sobie klucz. gdzieś na necie czytałem że to nie takie easy i potrzebny jest kabel zeby coś sciągnąć z auta. jak wyglada cały proces?

BMW mam od piątku, wiem że nic nie wiem :)

To nie jest argument. :duh: :search: Poszukać , poczytać - nie ma czasu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z kluczem?

 

mam ściągnięte mapki ale nie widzę nigdzie tego nbt.exe zeby wygenerować sobie klucz. gdzieś na necie czytałem że to nie takie easy i potrzebny jest kabel zeby coś sciągnąć z auta. jak wyglada cały proces?

BMW mam od piątku, wiem że nic nie wiem :)

To nie jest argument. :duh: :search: Poszukać , poczytać - nie ma czasu ?

 

po co to forum skoro wszystko jest na necie? to co znalazłem jest dla mnie niejasne dlatego pytam. instrukcji mam kilka, jedną z podłączaniem kabla i hackowaniu, a inna że ktoś bez tego może wygenerować FSC za $.

nie sądziłem że komuś stanie się krzywda jak napisze kilka szybkich punktów streszczających proces, żeby nie błądzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jak wygląda sprawa z kluczem?

 

mam ściągnięte mapki ale nie widzę nigdzie tego nbt.exe zeby wygenerować sobie klucz. gdzieś na necie czytałem że to nie takie easy i potrzebny jest kabel zeby coś sciągnąć z auta. jak wyglada cały proces?

BMW mam od piątku, wiem że nic nie wiem :)

To nie jest argument. :duh: :search: Poszukać , poczytać - nie ma czasu ?

 

po co to forum skoro wszystko jest na necie? to co znalazłem jest dla mnie niejasne dlatego pytam. instrukcji mam kilka, jedną z podłączaniem kabla i hackowaniu, a inna że ktoś bez tego może wygenerować FSC za $.

nie sądziłem że komuś stanie się krzywda jak napisze kilka szybkich punktów streszczających proces, żeby nie błądzić

Myślę, że łatwiej dać parę dolarów w twojej sytuacji za kod - to ci krótko i jasno )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trochę pojeździłem na mapach BMW to mogę powiedzieć, że chyba kiepsko u nich z wiejskimi drogami. Wielokrotnie słyszę: "Uwaga! wjeżdżają państwo w obszar o ograniczonej funkcji nawigacyjnej (czy jakoś tak)". Nawet ostatnio szukałem drogi na granicach Białegostoku, i kiedy zjeżdżałem z drogi krajowej, raptem 200m za tablicą terenu zabudowanego, już mnie informowało o ograniczeniach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa z kluczem?

 

mam ściągnięte mapki ale nie widzę nigdzie tego nbt.exe zeby wygenerować sobie klucz. gdzieś na necie czytałem że to nie takie easy i potrzebny jest kabel zeby coś sciągnąć z auta. jak wyglada cały proces?

BMW mam od piątku, wiem że nic nie wiem :)

 

po co to forum skoro wszystko jest na necie? to co znalazłem jest dla mnie niejasne dlatego pytam. instrukcji mam kilka, jedną z podłączaniem kabla i hackowaniu, a inna że ktoś bez tego może wygenerować FSC za $.

nie sądziłem że komuś stanie się krzywda jak napisze kilka szybkich punktów streszczających proces, żeby nie błądzić

 

Słuchaj wchodzisz na forum i pierwsze co robisz to piszesz żeby ktoś Ci na tacy dał info co i jak zrobić żeby najlepiej nie płacić nic. Ktoś siedział i poświęcał czas żeby to wypróbować i dowiedzieć się jaki program jest potrzebny. Ty byś chciał wiedzieć to wszystko w 5 minut bo zalogowałeś się na forum.

W Twoim przypadku moim zdaniem jedyna droga jest wygenerowanie klucza poprzez plik pobrany przez esys za pomocą kabla ENET czy icoma.

 

Kiedyś myślałem jak zrobić to po VIN ale nie domyslilem się pomimo przeczytania całego bimmerfest i podobnych. Myślę że trzeba mieć dostęp do bmw oss. Czy mam rację to nie wiem. Ktoś ma wiedzę czy możliwości i sprzedaje te kody za które bierze $$$. Przecież wszystkim tutaj nie powie dobrodusznie jak to ogarnąć. Dla mnie to zrozumiałe i wcale się nie dziwię.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mariusz040

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś myślałem jak zrobić to po VIN ale nie domyslilem się pomimo przeczytania całego bimmerfest i podobnych. Myślę że trzeba mieć dostęp do bmw oss. Czy mam rację to nie wiem.

 

Też się zastanawiam jak to się robi, byc może wystarczy pobrać FSC z BMW ASAP, zamiast sciągać esysem, i z niego wygenerowac sobie kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją tych map. Wypaliłem na płyty DVD i kiedy wkładam do odtwarzacza pokazuje się komunikat: "Nieczytelne". Jedna płyta to verbatim 8,5Gb a druga to Sony 4,2 Gb.

BMW F20 2012, nawigacja business. Co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Coś się namieszało w temacie, musisz patrzeć się co jest napisane w poście/temacie to będziesz wiedział kto o jakiej nawigacji pisze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam to w trybie nawigacji wybieramy (wciskamy w dół pokrętło) obojętnie który adres na tej liście. Pojawi się coś w rodzaju małego okienka z menu i tam kręcąc pokrętłem wybieramy "delete list" czy coś takiego. wciskamy pokrętło i voila, mamy pustą liste.

 

Spróbuję i dam znać :-)

EDIT: pomogło,dziękuję.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Hmm właśnie kupic się nie da. Oprócz wspomnianej jednej stronki ( wątpie aby naprawdę oferowali 2017-2 ) nigdzie ani widu ani słychu a tymczasem już czerwiec . Czyżby jakiś problem ? A może jakaś drastyczna zmiana czy coś w tym rodzaju. no nic czekamy :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.