Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2017-1


Daro75

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obwodnicy Łodzi niestety nie ma w tej wersji.

 

U mnie inny problem.

Po załadwowaniu do auta pen drive z mapami komputer informuje że są nowe mapy.

Potwierdzam tak ze proszę aktualizować i niestety tutaj prosi o USB1 -a katalog jest na pendrive

 

Sprawdz czy pen-drive wygląda dokładnie tak :

 

3436701435.png

 

Jeżeli prosi o pen-drive'a tzn, że coś jest zwalone i czegoś tam nie ma. A robiłeś na 32GB czy na 64GB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie oczekiwania na pendrive 64GB mam pytanie - mam darmowe aktualizacje przez Connected Drive do 2018 roku.

Mapy 2017-1 oczywiście próżno tam szukać - wciąż wisi 2016-2. Jest tam też podany kod FSC ale już dwa razy robiłem aktualizację i nic nie wpisywałem.

Czy jak wrzucę 2017-1 z innego źródła niż ich portal to mapa będzie działać ?

Mam kupioną subskrypcje w BMW. Oczywiście dostęp do map jest z dużym opóźnieniem - na connecteddrive.pl wciąż jest 2016-2. Wrzuciłem dzis 2017-1 z torrenta, działa.

Poprzednia 2016-2 tez pochodziła z p2p. Po 2 miesiącach pokazała sie ta wersja na portalu oficjalnym - auto nie wygrywało jej twierdząc, ze jest to ta sama albo nie nowsza nóż w aucie wersja.

W 2017-1 jest obwodnica Szczuczyna (dk61). A1 jadąc od Torunia kończy sie wciąż rondem w Strykowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A to nie jest czasem wersja beta ?

NBT_ECE_101161.3.110

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nowy pendrive i wszystko poszło gładko. Niestety ukończonej A4 Jarosław-Rzeszów dalej nie ma a w sumie na tym mi zależało najbardziej.

 

http://i.imgur.com/gqK8F9y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, od 2 tygodni jestem posiadaczem F30 z 2013 roku, i właśnie zabrałem się za próbę aktualizacji mapy. Zapoznając się z wątkiem, udało mi się wywnioskować, że można tu na forum okazyjnie kupić kod FSC.

To moje pierwsze BMW, więc nie ukrywam, że jestem trochę zielony w temacie, ale szybko się uczę ;) Mapy już ściągnięte, wrzucają się na pendrive, tylko czy ktoś mógłby mi dać namiar do osoby, która może pomóc w kwestii FSC?

 

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze domyślne formatowanie to exFAT i tak zostawiam i śmiga wszystko. Na 32GB rzadko do której firmy to wchodzi, ponieważ rzeczywista pojemność takiego nośnika to ~28GB. Ja sam mam pendrivy Adata kupione za chyba 70zł także na tej firmie OK. Tak samo na pewno działa na Kingstonie.

Kiedyś próbowałem na jakimś dysku przenośnym firmy, której nazwy teraz nie pamiętam i nawet go nie odczytało.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie musi być sformatowny na FAT 32. U mnie exFat działa

 

 

potwierdzam format ma być "fat32" dla USB32GB(nie ntfs) lub domyślnie dla usb 64GB pamięci sa sformatowane "exFat" gdzie też wszystko działa.

 

 

dla USB 32GB nie wszystkie pamięci mają wystarczająca ilość miejsca(np 29.2GB) , musi być min 29.5GB

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tez dzięki , zainstalowałem nowe mapki ale zauważyłem kilka niedogodności. Teraz navi wyraźnie dłużej się uruchamia. W niektórych miejscach dziwacznie prowadzi ( np koło mojego domu ) usilnie wybiera trasę dookoła poprzednia wytyczała normalnie. Nawet jak jestem już na bezpośredniej drodze chce żebym zawrócił. Czy to nie jest jakaś Beata ?!? Ponadto pojawiła się w końcu jedna z ulic w moim mieście której do tej pory nie było ( niezbyt uczęszczana wybudowana i nazwana 5 lat temu ) ale cóż , jest przesunięta o 50 metrów na wschód względem faktycznego przebiegu. Gdzie to zgłosić ? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.