Skocz do zawartości

X5 nie dzialaja przyciski navi


farbafarba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.przeczytalem sporo tematow ale nie moge znalezc odpowiedzi otoz po probie sparowania inpa

telefonu w X3 e53 rok 05 przypadkowo skasowalem sobie soft w navi w opcji BMW/Color/Street navigation mode

Wiec probowalem wgrac rozne wersje softu ale zawsze problem ten sam ze nie dziala lewa strona klawiszy przyciski w kierownicy z lewej strony , nie mozna wlaczyc radia oraz brak glosu.Dodam ze navi dziala i ma nawet jezyk polski ale na tym koniec.

Soft to 4-1/00 tak wyswietla ustawieniach .

Moje pytanie to czy jest jakis konkretny soft czy raczej zle wgrywam ?

Sam juz nie wiem w czym jest problem rece opadaja sprawdzilem bezpieczniki ale wszystkie sa dobre wiec to chyba tylko wina softu w navi.

Moze zapytam inaczej ,jaka wersje wgrac na poczatek i pozniej po kolei nastepne wersje zeby czytnik przywrocic do stanu poczatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inpą można wiele tym bardziej ,że navi też skasowałaś.Zobacz czy masz błędy w diagnostyce i napisz

Jeśli nie będzie to trzeba zakodowac radio bądź sprawdzić czy nie popsułes końcówki mocy (jeśli masz ) lub tunera tv

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze do czytnika nie do tunera ,chodzi mi o to czy uszkodzony soft czytnika ma wplyw na sterowanie tunerem radiowym u mnie BM54 wiem ze jest

strasznie zawodny ale wszystko bylo sprawne do mometu popdpiecia inpy wiec to raczej jest powod .Nie mam zadnych bledow w opcji tuner wiec faktycznie moze to byc wina kodowania i teraz pytanie jak to sprawdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soft wgrywa się do czytnika

 

hehe....a myślisz ,że nie wiem ??? :norty: :norty: :norty:

Pisałem o sofcie radia kolego :cool2: :cool2: ,który to mógł autor inpą zresetować.Były takie przypadki w dziale E46 ale nie mogę znaleźć

Soft czytnniaka gdyby był uszkodzony nie działałby.Mozesz spróbować sciągnąć soft OEM ( na chomiku są ) wgrać a potem ten nowszy który masz.Generalnie jeśli dalej to samo będzie stawiam na radio

Nie sprawdzisz,bo tzreba zakodować.Zapytaj dziqska co i jak.Moze coś podpowie

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.rozumiem tylko kto to "dziqska" bo nie wiem kogo pytac ? Co do reszty to tuner sprawdzilem i

nie wyglada zle ,mam na mysli zalanie itd.Sadze ze sprawdzenie kodowania radio to zadna filozofia

tylko trzeba znac podstawy wiec moze ktos podzieli sie swija wiedza

nie chce nic za darmo bo widze ze tutaj to strasznie dziwne podejscie na tym forum typu wiem nie powiem albo na priwa pisz wiec nie che

nic za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.