Skocz do zawartości

Rodzaj nawigacji do E60 2004.


Tomix1996

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość.

 

Posiadam BMW E60 525d 2004 w wersji business. Auto posiadam kilka miesięcy jednak chciałbym zaktualizować mapę ponieważ w samochodzie znajduje się oryginalna z 2006 roku. Czytając wcześniejsze posty pobrałem tą nawigację: http://chomikuj.pl/Kfysiu/BMW+Nawigacje/BMW+RoadMap+Europe+BUSINESS+2016+!!!!/DVD1 (DVD 1 ponieważ mieszkam w UK) nagrałem po przez ImgBurn. Po włożeniu płyty do auta pojawił się napis: Medium cannot be read.

 

Teraz pojawia się mój problem ponieważ nie wiem gdzie popełniłem błąd:

1. Pobrałem złą nawigację.

2. Źle nagrałem płytę.

3. Nagrałem na złej płycie. (Verbatim DVD+RL 8.5GB - Innych nie miałem)

 

Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać problem?

 

Z góry Dziękuję za Pomoc. :)

Edytowane przez Tomix1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jaki masz monitor - mały czy duży ?

Czytnik navi ma jedno czy dwa wejścia na płyty ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Więc navi masz bisnes

Mapy pobrałeś dobre , ale chyba do aut po lifcie? wszystko na to wskazuje bo spełniłeś wszystkie warunki nagrywania.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa w aucie to " DVD 06-01 Road Map Europe Business".

 

Płytka działa bez problemu ale chciałem ją troszkę zaktualizować. :D

Wiesz może gdzie popełniłem błąd?

 

Dodam, że pobierałem tylko plik iso. był jeszcze plik MDS. ale jego nie pobierałem, może to będzie jakaś wskazówka. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musisz miec oba pliki,ale teź tak jak Ci posałem bisnes do 2006 to inny rodzaj map niź bisnes po 2006 i teraz ciekawe które pobrałeś ?
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...w tym samym folderze ma być a nagrywasz tylko ISO

Pobrałem te mapy i chodzą bez problemu kolego :cool2: :cool2: więc albo masz źle pobrane (zdarza się na radiówce mimo ze wypakuje się bez problemu) lub źle nagrywasz bądz jeszcze na innej płycie nagraj np. verbatim RW aby nie marnować kasy.Plyta RL nie pójdzie u Ciebie :nienie: :nienie: :nienie:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.