Skocz do zawartości

Doposażenie f10 z 2012/05 w nbt


Milosevic87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Możesz kupić używany ale polecam nowy.

Światłowód to dwu pinowa wtyczka z dwoma zielonymi światłowodami.

Możesz dogadać się Prmax, ogarnie sprawę i wrzuci ci kody FSC do nawi pod twój vin od ruska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej znalazłem zgw 02 8sk za prawie 300 euro- co znacznie zwiększa koszty retrofitu, ale jeszcze zapomniałem powiedzieć, że mam całe auto zaktualizowane chyba we wrzesniu 2015, także może bym nie musiał kupować tylko warto spróbować na moim. Odnośnie tego pociągnięcia can2 to on jest u mnie na pinach 48 i 49 tylko musze go przełożyć przez emulator i zrobić wyjście na piny 11 i 9. Tylko teraz co z tymi kablami co mi zostaną we wtyczce (48 i 49) no i z zgw (11 i 9)? Zaizolować i zostawić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

znalzlem jakies emulatory za 50 i za 800 euro. Czy moglbys podac jakis przyklad? Sa emulatory wzbudzajace i takie ktore tylko generuja kody fsc. Na ebayu jest tego pelno ale nie wiem ktory bylby odpowiedni a nie chce przeplacac.

 

Czy nie da sie tego doposazyc bez emulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Panowie, nawigacja dalej nam nie odpala w przedlifotwej F10 z 2010 roku. Czy macie jakis DIY do tego bo nie moge znalezc lub sa takie tylko czastkowe. Skad wiedziec czy CAS trzeba wymienic? Od czego to zalezy?


Nie programowalismy jeszcze auta. Mamy tez zgw2 jak co i emulator. Nawigacja odpala po odlaczeniu swiatlowodow. musimy jeszcze usunac mulfa i tcu. Czy da sie zostawic TCU samo w sobie dla funkcji SOS itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Pozwolę sobie podpiąć się do tematu z prośbą o pomoc w wyborze nawigacji do F10 vin C732215. Chciałbym zamontować duży wyświetlacz z nav i kamerką cofania. Moja wiedza na ten temat jest znikoma, dlatego, żeby uniknąć niepotrzebnych kosztów spowodowanych naciąganiem laików przez ,, fachowców" :evil: chciałbym zebrać wszystkie części potrzebne do montażu. Kodowanie i montaż powierzyć pewnemu warsztatowi. Prośba jest o podanie zestawu, który pozwoli w najprostszy sposób (bez ciecia i przerabiania okablowania) zamontować navi z dużym wyświetlaczem i podłączyć kamerkę cofania. Edytowane przez model72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruk


Czy możesz mi powiedzieć czy jeśli mamy zgw01 Hi ponieważ auto jest bardzo bogato wyposażone, hud, szyberdach duży cic, keyless itd. To czy ten zgw wystarczy czy musimy zmienić na zgw2? Navi odpala normalnie jak światłowód jest odpięty. Auto ma fabrycznie can2 już w zgw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam posiadam BMW f11 z 2014r lci I jest w niej zamontowany odtwarzacz alpine z radiem DAB. Posiadam jednostkę NBT HU którą chce zamontować do mojego auta. Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć... co zakodowac i co zmienic i czy wszystko można zrobić za pomocą "e-sys" nr VIN mojego BMW D222079
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Mam auto z 2015 roku i porobiłem z puszczaniem muzyki z youtuba z iphona. Nie ma problemu zeby z wbudowanego odtwarzacza z telefonu grało, ale z youtuba jest cisza.


Co mam zrobić zeby zaczęła grać muzyka z youtuba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z wątkiem nawigacji ?

Po kablu : Naciskasz media na idrive , wchodzisz w "urządzenia zewnętrzne" Wybierasz swoj telefon ( powinien byc podświetlony ) i powinno grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Witam posiadam BMW f11 z 2014r lci I jest w niej zamontowany odtwarzacz alpine z radiem DAB. Posiadam jednostkę NBT HU którą chce zamontować do mojego auta. Czy ktoś mógłby coś podpowiedzieć... co zakodowac i co zmienic i czy wszystko można zrobić za pomocą "e-sys" nr VIN mojego BMW D222079

 


nasza firma zajmuje sie dopodsazaniem, montazem, dokodowaniem, przypisaniem nawigacji do pojazdu pod vin auta bez emualtorow

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.