Skocz do zawartości

E60 wymiana nawigacji na NBT


cdxa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

200 GB dysk

Streming video przez USB

szybszy procesor graficzny

ładniejsza grafika

dodatkowe opcje jak Sport Display

Możliwość montażu kamery cofania bez dodatkowego emualtora

Wbudowany combox - streming po BT bez dodatkowego hardwareu

Dotykowy Idrive, który wygląda dużo lepiej.

 

W sumie nie ma tego bardzo dużo, ale głównie chodzi o wygląd i szybkość działania.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontroler będzie działał ale nie będzie można po nim pisać. Potrzebny jest jeszcze sterownik.

 

Właśnie zamontowałem do swojej 5er nbt-ka. Działa super.

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulator kupowałem u Adriana: http://www.ebay.com/itm/BMW-NBT-EVO-iDrive-5-Retrofit-Adapter-Emulator-for-E-Series-E90-E60-E70-E71-/182276358207?hash=item2a7084803f:g:ykUAAOSwrmdTqwwx

 

Posiadam 1 sztukę także jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam. Pomogę również w montażu i zakodowaniu pod auto.

 

Montowałem u kolegi Mariusza "czerwonego" z Żor i wszystko działa. Kolega nie ma huda ale system audio individual gra bez problemu.

W innej 3er z zestawem głośnikowym High End też współgrało

NCS, INPA, WINKFP, ESYS, ISTA nie są mi obce.

Retrofity, kodowanie i programowanie to moja codzienność.

Masz problem to dzwoń. TEL: 502-372-555

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dwa pytanka

navi NBT jest bisnes i profesional ?

język Polski jest w kaźdej ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chłopaki co trzeba przekodować żeby NBT w pełni działało w E60, jutro zabieram się za wymianę i chciałbym wszystko zrobić w jeden weekend. Mam schemat jak to podłączyć ale jeszcze muszę coś zakodować żeby NBT było widoczne w modułach auta. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego zadzwoń do RaduMiro nr tel. jest pod jego postem ,rozmawiałem z nim bardzo pomocny i ma wiedze w tym temacie -zmieniał u siebie na NBT.

Powodzenia w montaźu i pisz jak poszło .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten za 2,5k ? :D

 

No ten co obsługuje HUDa po MOST :)

 

Zamontowany i działa. Pozostało kodowanie aby wszystkie funkcje działały prawidłowo, ale to chyba jutro dopiero bo dziś auto dostaje nowe fanty u Dyzia w warsztacie

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak się ma sprawa z hudem po doposaźeniu NBT ?

Działają wszystkie funkcje ?

Jedne emulatory nie obsługują huda , a te po Most niby tak ,ale podobno bez informacji nawgacyjnych ?

http://carsystems.com.ua/bmw-products-en/bmw-exx-most-nbt-retrofit-adapter-en

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam. Po wielu trudach udało mi się zainstalować i zakodować NBT pod moje E60 wszystko jest w porządku oprócz tego że nie działają mi multimedia. Z głosem jest raczej wszystko OK ponieważ radio gra, jednak jak przełączam na media typu USB czy CD nie pojawia się nawet okno że plik jest odtwarzany po chwili samo przełącza na radio. Dodam że mam L7 i jest zakodowany w jednostce. Drugi problem jest taki że nie mogę się połączyć przez bluetooth z telefonem kabel i antena są OK telefon widzi jednostkę i łączy się z nią jednak Nbt nie zakańcza połączenia i wyskakuje komunikat że połączenie zostało przerwane. Ma ktoś może jakiś pomysł bo ręce już mi opadają. Resetowałem już jednostkę do ustawień fabrycznych jednak po dodaniu kodu rozszerzenia L7 znowu jest tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wielu trudach udało mi się zainstalować i zakodować NBT pod moje E60 wszystko jest w porządku oprócz tego że nie działają mi multimedia. Z głosem jest raczej wszystko OK ponieważ radio gra, jednak jak przełączam na media typu USB czy CD nie pojawia się nawet okno że plik jest odtwarzany po chwili samo przełącza na radio. Dodam że mam L7 i jest zakodowany w jednostce. Drugi problem jest taki że nie mogę się połączyć przez bluetooth z telefonem kabel i antena są OK telefon widzi jednostkę i łączy się z nią jednak Nbt nie zakańcza połączenia i wyskakuje komunikat że połączenie zostało przerwane. Ma ktoś może jakiś pomysł bo ręce już mi opadają. Resetowałem już jednostkę do ustawień fabrycznych jednak po dodaniu kodu rozszerzenia L7 znowu jest tak samo.

 

A miales wcześniej bt?? I jeśli tak to czy dołączyłeś zasilanie i światłowód że starego bt i przyłączyłeś antenę bt bezpośrednio do Nbt???

Ja mam podpięte NBT i wszystko pięknie śmiga aż miło.

 

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiazaliscie problem sterowaniem klimatyzacja i nawiewami?

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

U mnie działa menu z emulatora więc jak duszę przycisk kierowcy lub pasażera pojawia mi się wybór nawiewu /i tak głównie auto działa ale takie coś mam/ No i jak włączam ogrzewanie lub wentylację siedzeń to tez pojawia mi się okno z aktualnie wybranym.

Nie jest to tak pięknie jak w cic ale działa

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.