Skocz do zawartości

Nawigacja MK4


spachol

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

jestem od niedawna w posiadaniu e46 z 2004 roku. Auto wyposażone jest w dużą nawigacje . Postarałem się więc szybko o nową mapę , zainstalowałem w czytniku , a na wyświetlaczu pokazuje mi non stop jakiś punkt we Francji, a nie miejsce w którym się znajduję. Wie może z was ktoś o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź z tylu czytnika navi czy cienki czarny kabel jest podpięty tzn antena. Jesli jest wpięty to zazwyczaj jest przerwa na lini najprościej jest wtedy nie szukać tylko podpiąć nową antenę.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenę znajdziesz na allegro za kilkadziesiąt zlotych jak wpiszesz bmw mk4 antena GPS. Podepnij nową antenę bezpośrednio do czytnika navi.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam znowu mały problem, korzystałem dzisiaj diagnostyki inpy , weszłem w zakładkę nawigacji i włączyłem klawisz chyba active lub inny . Po czym na wyświetlaczu wyskoczył komunikat ,że ładuje program i chce żeby włożyć odpowiednią płytę CD. Odłączyłem na parę minut prąd ale bez skutku. Wiecie może co w tym przypadku należy zrobić, albo gdzie znaleźć odpowiedni soft lub jakieś inne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu został usunięty soft z urządzenia, teraz musisz nagrać soft na płytkę i włożyć w czytnik. I postępować zgodnie z napisami na ekranie.

Przy wgrywaniu softu miej uruchomiony silnik, lub podłączony prostownik. Soft możesz ściągnąć z chomika najlepiej soft v32 na przykład z.http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ,podobnie myślałem, ale byłem lekko pos..., bo to dla mnie pierwsze starcia w tym temacie. Kontynuując proszę o podpowiedź jak usunąć błąd pouszki. Kupiłem moją bunię po lekkim dzwonku i mała wywalony worek kierowcy, który oczywiście wymieniłem. Pytanie co należ zrobić, by usunąć ten błąd. próbowałem inpą ,ale nie daje rady są według tego programu jeszcze dwa błędy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź ,podobnie myślałem, ale byłem lekko pos..., bo to dla mnie pierwsze starcia w tym temacie. Kontynuując proszę o podpowiedź jak usunąć błąd pouszki. Kupiłem moją bunię po lekkim dzwonku i mała wywalony worek kierowcy, który oczywiście wymieniłem. Pytanie co należ zrobić, by usunąć ten błąd. próbowałem inpą ,ale nie daje rady są według tego programu jeszcze dwa błędy.

Sprawdź napinacze

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.