Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016


kemyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Płytka nagrana , tylko jeszcze takie małe pytanka :)

Czy po wgraniu tej płytki, mapy z dvd 1 znikną , czy pozostaną po prostu w starej wersji ?

Czy mapy nadal będą się w taki sam sposób wyświetlać ,czyli graficznie i czy też po Polsku ?

Pytam bo jeszcze nigdy tego nie robiłem , a myślę , ze lepiej pytać , niż coś spieprzyć i pózniej żałować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mapę z 2014 tak i tą nagrałem na płycie wielokrotnego zapisu... innej nie miałem akurat pod ręką.

Wszystko śmiga bez problemu... z aktualnością map... hm... nie za fajnie... nie ma nowej drogi pomiędzy Bielskiem, a Żywcem, a jest już dawno otwarta... No ale patrząc na pliki to są z kwietnia 2015. W każdym razie jak nagracie tak jak trzeba to musi działać obojętnie na jakiej płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Panowie, może jest ta mapka do ściągnięcia na torrencie?

 

Pozdrawiam.

 

Spróbuj z tej strony : co prawda jest to captcha i trzeba odczekać 30 sek. ale prędkość ściągania 350 kB - szybszego serwera nie znalazłem. No i przez godzinę można pobrać 1 gb

http://share-links.biz/_8gyrwvnjgok8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja mam pytanie z innej beczki. Jak wam sie jeździ z nawigacja Busines. Posiadam model LCi, tak wiec mam widok map, jak jest z aktualnoscią tras. Wiadomo w Polsce jest teoche słabo, mimo ze mapy nowe, to juz nieaktualne :) A jak jest na zachodzie Europy, można poruszać sie w oparciu o te mapy? Czy lepiej zamontowac zewnętrzną ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeżdżę z taką nawigacją i daje radę zarówno w Polsce jak i za granicą, trasy do Chorwacji, Czech, Austrii lub Niemiec bez najmniejszego problemu prowadzi pod adres, co prawda w zachodnie Europie jest lepiej czyli dokładniej, niż w krajach byłego bloku wschodniego ale jeszcze nigdy nie posiłkowałem się dodatkową nawigacją aby dojechać do celu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do wpisywania nazw ulic trzeba się przyzwyczaić, bo jest trochę inaczej niż np na TomTomie, TMC w Europie zachodniej fajna rzecz, kilka razy w Austrii mi pomógł, niestety w Polsce wszystko musi stać na głowie :wink: i być wymyślone na nowo jako płatny TMC , nawet na Węgrzech i w Czechach jest w tym temacie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A tak na marginesie korzystając z waszej wiedzy.. Mam BMW 1/E87/ 2014 > Navi professional z wysuwanym ekranem i oryginalną nawigacją DVD ( na Europę zachodnią ).

Czy mogę gdzieś pobrać nawigację polską i czy będzie ona działała z moją konfiguracją radia ? Jeśli tak proszę o linka.

Na RTV znam się dobrze (moja branża ) lecz na samochodach, to jakby dziewica prowadziła blog o sexie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Nikt nic nie słyszał??

 

 

jeszcze trzeba czekać na wersje 2017

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę popytałem i tak za niską cenę około 100 zł (są takie aukcje) dostajemy wersję nieoryginalną, tak było u dwóch sprzedających, reszta nic nie odpisała więc pewnie się tym nie chwali, niby oryginały są za 200 ale tu też brak pewnego info, z angielskiej strony oryginał wg sprzedającego za 19 funtów z bezpłatną przesyłka do Polski (tam nawet dodają modyfikowaną wersję przerobioną z mercedesa gdzie jest pokrycie Balkanów (Serbia, Czarnogóra BiH i tak dalej). Tą wersję testowałem jakiś czas temu i mi nie spasowała, dziwnie wymawia numery dróg i w Polsce wiele dróg nie przybyło np brak nowo otwartego odcinka A4 na wschód od Rzeszowa, ale ogólnie wersję chwalą z a Bałkany :mrgreen:

Jak się nic nie pojawi edukacyjnego za jakiś czas to pewnie kupię po za granicami polski bo nie mam zamiaru przepłacać prawie 50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.