Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2016 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co sie odczytałem to nagrywam płyty tak samo jak jest opisane. Możesz podesłać sposób zeby poprawić mój bład? w sobote jade w trase i chciałbym przetestować te mapy.

Laser jest raczej ok bo pożyczyłem płyte CD z mapami od kolegi który ma MK3 i tamta odrazu odpaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kupujesz płytkę DVD. Ja polecam SONY, na nich nawet jak miałem padający laser. Mapkę wypalasz ImgBurn z najniższą prędkością. Ja nagrywam bez weryfikacji, ale chyba to nie ma znaczenia. Używam starej nagrywarki BENQ podłączonej do lapka przez przejściówkę USB. Ta lapkowa nie dawała rady mi tego dobrze nagrać, chociaż po wymianie lasera te płyty navi też czytało. To wszystko. Musi działać.

 

To że czyta CD to nie znaczy że masz sprawny laser. CD pada na końcu. Czytnik najpierw przestaje czytać DVD 8,5Gb dwuwarstwowe, potem pada DVD zwykłe a na końcu już nic nie łyka. Przynajmniej u mnie tak było. Najlepiej napęd dawał radę z SONY, inne nie chodziły. Najlepsze, że płytę, którą dostałem z autem z 2009 roku nagrywaną czytał praktucznie do końca zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja polecam kupić oryginał w ASO. Koszt 400 zł trzy lata temu i masz cały napęd nowy. Numer w ASO to 65839273194. Wcześniej kupiłem laser z allegro za 150 zł i padł po 14 miesiącach, czyli po gwarancji. Tu za 400zł dostałem cały mechanizm. Wymiana to odkręcenie 4 śrubek, przy wymianie lasera trzeba rozebrać pół napędu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.