Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2016 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Panowie ,

Otóż ja mam problem następujący , 2 lata temu gdy pierwszy raz się tym bawiłem to zainstalowałem Sb polski softa v32 i nagrałem mapy 2014 i wszystko śmigało , wczoraj postanowiłem Sb zaktualizować mapy i..tez przebiegło za 1 razem wszystko ok, ale mam mały problem . Nie wiem czy od mapy czy od softu zależy skala mapy ? Bo w tych z 2014 miałem możliwość ustawienia skali nawet na 10 m , która okazała się najwygodniejsze jak dla mnie a w tej z 2016 mam najmniejsza skalę jaka jest dostępna to 100m.. która jest zbyt duża . Wiecie coś co z tym można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci się pomyliło kolego.100 m to standard a ze sam używałem tych map kilka lat to wiem że nie było innego skalowania.Wrzuć sobie poprzednie i dobrze się przyjrzeć trzeba.Skanowanie to kwestia mapy.Do 10 m to nawet nie wiem czy są takie.Mapy google mają 40 m a gdzie mapy z bmw :):)

Map się nie aktualizuje.Wkładasz tylko nowa płytę.

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze nie aktualizuje :) musiały by być zgrane na dysku aby o takiej czynności była mowa :) po prostu źle nazwałem :) a co do skali to przyjrzeć się dzisiaj po pracy raz jesżzcze muszę bo już w drodze do pracy jestem...ale wydaje mi się za duża :D chyba że to już wczorajsze zmęczenie ... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Aktualizacja na DVD wychodzi jakoś w październiku co roku. Niestety trzeba czekać, aż ktoś udostępni obraz co niestety w zeszłym roku trwało aż do 15 grudnia. Podejrzewam, że w tym roku może być podobnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem coś tutaj:

http://chomikuj.pl/cc4fun/BMW/2017/HIGH+2017

Gość zapomniał wrzucić plików :lol:

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak spolszczyć taką mapę. Link z opisem byłby mile widziany z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O spolszczeniu MK4 masz tu 150 stron

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=88508&hilit=Yaza

Polecam soft Yaza dostepnu na chomiku, działa mi od kilku lat bez problemu.

Aktualizacji mapy HIGH 2017 jeszcze nie ma. Jest tylko okładka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam rozumieć że spolszczenie systemu w nawigacji MK3 lub MK4 (to co jest wyświetlane na monitorze) jest równoznaczne ze spolszczeniem mapy nie tyle spolszczeniem jej ale lektorem w PL-u? Nawigację mam spolszczoną jeżeli tak jest to super. Wydawało mi się że mapy mają lektora wgranego na nośniku i nie ma to nic wspólnego z softem wgranym do nawigacji. W poście powyżej chodziło mi o polskojęzycznego lektora. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Z tego co wiem jeszcze brak tej aktualizacji. Na stronach, które sprzedają uaktualnienia, jest jeszcze opcja PREORDER, jak pojawi się ORDER znaczy że już jest. Tak było z mapami Premium. Trzeba czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

myślicie że będzie jakiś cud na tej 2017??

 

te płyty da się normalnie przegrać bo w sumie mój bardzo dobry kolega, ma bardzo dobrego kolegę w częściach. jak się tylko da odegrać to zrobi to. nowe płyty są zaplombowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem . Po wypaleniu mapy prędkość 1 x czytnik świruje . Ekran cały czas się resetuje i pojawia się napis BMW i tak w kółko . Nagrywałem juz 3 różnymi programami . Stare mapy 2009 działają na takiej samej płycie DVD tylko nie pamietam jakim programem nagrywałem . Może ktoś poradzi co zrobić ? Laser wyczyściłem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.