Skocz do zawartości

BMW DVD HIGH 2016 MK4


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dal tych co mają lenia :cool2: :cool2: :cool2:

 

viewtopic.php?f=91&t=88508

 

Sfinks dziękuję bardzo za podpowiedź - BMW mam calutkie 3 tygodnie, kupione niestety z zapchanym DPF, więc w międzyczasie skupiałem się na diagnozie usterek, co już skutkowało wymianą:

- sterownika świec żarowych;

- czujnika temperatury spalin filtra wstępnego;

- termostatu EGR;

+ usunięcie klap wirowych i wymiana wszystkich filtrów, oleju w silniku i reduktorze.

 

Głównie w tych tematach żeglowałem po forum, w temacie navi jeszce niewiele ogarnąłem, czasem nie wiem co prawidłowo wpisać w wyszukiwarkę :) Postaram się poprawić :)

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

 

Próbowałem dzisiaj sprawdzić jak to wszystko działa. Pobrałem potrzebne pliki i zgrałem na płytkę DVD. Przy próbie uruchomienia jej, mam komunikat na panelu ...

 

http://i.imgur.com/MVJTUSs.jpg

 

Dodam jeszcze, że przeprowadziłem dzisiaj pozytywnie aktualizację czytnika. Paczkę pobrałem z tej strony

 

http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/Navigacja+MK4+SOFT

 

o nazwie (NAV_SW_CX3_logoBMW)

 

 

Tak więc Panowie, wiecie może w czym leży problem, czy może ja coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

apropo map mam troche inne pytanie ogolnie jestem w tym temacie zielony

 

Czy jest jakis program do obrobki map ? mam na mysli zeby wyciac te kraje ktore nie sa mi potrzebne z plyty 1 a dodac Kraje z plyty nr 2 (glownie mi chodz aby nasz kraj byl na jednej plycie z krajami europy zachodniej)

 

z gory dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze tak jest to widze, chodzi mi czy nie da sie jakos tego zrobic jak opisalem, Trafilem tez plyty co kraje sa oddzielnie glowie mi chodzi o PL i DE i chcialbym to scalic po prostu na jedna plyte DVD troche to uciazliwe jest przekladanie plyt na granicy za kazdym razem programowanie navi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowie mi chodzi o PL i DE i chcialbym to scalic po prostu na jedna plyte DVD

No właśnie tak jest już.

Wybierz DVD gdzie jest Polska i będziesz miał Niemcy (brak Wielkiej Brytani , Holandi Hiszpanii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy tak będzie miał niemcy, bo ja nie mam

 

Na DVD High 2016 na jednej płycie jest Polska i są Niemcy - pamiętam, bo moja navi nie chce skasować niemieckich adresów z pamięci i przelicza trasy do PL z tej lokalizacji, więc ma oba kraje na jednej płycie :).

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam kilka pytań na które może znajdę tutaj odpowiedź :)

 

1. Czy coś się może złego stać przy wgrywaniu nowych map? Nie wiem w jakim stanie mam czytnik i laser.

2. Czy mapy są czytane na bieżąco z płyty DVD, czy przy pierwszy włożeniu płyty kopiowane na jakis dysk twardy w samochodzie?

3. Czy jeśli coś nie zadziała (błąd na płycie, padnięty laser itp) to zostanę ze starymi mapami, które mam teraz, czy mogę zostać bez?

4. Rozumiem że w Polsce używam CD 2, a jadąc np. do Szwajcarii muszę się gdzieś zatrzymać, wyłączyć silnik i zaktualizować mapy na CD 1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy są na plycie a nie na dysku.Nie wgrywają się na dysk ani nie kopiują.System MK4 nie posiada dysku .Jesli czytnik nie odczyta płyty to jej nie odczyta i tyle.Mapy są na dvd a nie cd ( wyjątek mapy Daytona).Głowne drogi EU są na kazdej.Jak chcesz szczegółowo to musisz przekladac płyty
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.