Skocz do zawartości

E53 X5 Duża nawigacja MK4


mrozilla

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość przestawienia/zakodowania radia tak, aby po wyjęciu z kluczyka dało się włączyć radio przyciskiem? Zasilanie jakieś tam jest, bo po otwarciu drzwi na ekranie pojawia się logo M, ale niestety przyciskanie/przytrzymywanie przyciska od radia czy jakiegokolwiek innego nie skutkuje załączeniem się ekranu i stacji radiowej. W innych modelach, co prawda inne systemy audio ale jak najbardziej da się włączyć aby coś grało po wyjęciu z kluczyka. Nawet czytałem, że i te nawigacje u niektórych można włączyć i po 20 minutach samo się wyłącza, tak więc jakaś możliwość ustawienia tego chyba jest? Niestety żadnego sensownego opisu nie udało mi się znaleźć, jedynie prowadzenie dodatkowego zasilania czego chcę uniknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, źle się wyraziłem :) Chodzi o działanie jak u innych, lub też w innych modelach, że po wyjęciu kluczyka można przyciskiem włączyć radio i z automatu po około 20 minutach samo się wyłącza. Posiadacze takiej navi wypowiadali się, że tak u nich jest, a u innych takiej opcji nie ma. Tak więc chciałbym posiadać taką możliwość, a jeżeli nie da się tego zrobić w jakiś normalny, bezinwazyjny sposób, to trudno, zostanie jak jest, tylko dziwne, że w jednym egzemplarzu jest taka możliwość w innym nie ma i nie jest to związane z kodowaniem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm piszę to co wyczytałem na forum o dużych nawigacjach. A ogólnie z doświadczenia wiem, że w modelach takich jak np. E90 można po wyjęciu kluczyka włączyć radio, po prostu jest taka opcja, ale tam to już zupełnie inne media siedzą...

Ogólnie trudno, będzie jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.