Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe Move 2016-1


antioedipus

Rekomendowane odpowiedzi

Dla modeli z 606 Business Navigation i CHAMP2 Head Unit.

 

Plik Torrent: http://bmwfsc.ca/wp-content/uploads/2015/09/BMW-Road-Map-Europe-Europa-MOVE-2016-1.torrent

 

Nie testowałem jeszcze tych map, zostawcie feedback jak już zainstalujecie.

 

1. Use WinRAR (or compatible archiver) to extract Europe Move 2016-1.zip, it will auto-extract all of the parts of the archive automatically.

2. You will be left a folder called NAVD_0000085F_255_001_207 and Instructions.txt (this file)

3. Copy everything inside the NAVD_0000085F_255_001_207 folder to the root of the USB stick

4. Insert the USB stick into the USB port in the Glovebox (the center console will NOT work)

5. Follow the onscreen prompts, it will prompt for the FSC code (see below for information on getting an FSC code)

6. The update will begin to load

7. Wait for it to finish loading the data and you're done!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Sa 2 wyjścia albo źle się pobrała mapa lub masz starą wersję programu do rozpakowywania.

Pobierz najnowszego winrara i spróbuj ponownie, jeśli sutuacja się powtórzy musisz pobrać mapę ponownie.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa OK. Kilka informacji poniżej:

Całość w F30 trwała 90min.

Update można robić także w trakcie jazdy.

Jeśli wyłączymy zapłon, aktualizacja zostanie przerwana, po ponownym włączeniu automatycznie się wznawia od miejsca, w którym skończyła. Także nie trzeba rozpoczynać procesu aktualizacji od początku.

Postęp aktualizacji można sprawdzić w iDrive w Nawigacja->Opcje->Aktualizacja nawigacji (na samym dole).

http://i68.tinypic.com/jp98k0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wyjasnilo sie musial byc blad jakis przy kopiowaniu mapy na dysk

 

tyle ze teraz mam nowy problem

kupilem kod w zeszlym roku do navigacji niby lifetime niezadzialal

koles wygenerowal mi kolejne kody na nastepne 5 lat no i 2015 zadzialal ok tyle ze teraz chcialem aktywowac 2016-1 i wywala ze kod niewlasciwy

 

Pytanie czy mozna generowac kody na zapas czy on poprostu nadrukowal mi kody od tak z przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma przypadku kod musi działać za 1 razem, oczywiście przy zalozeniu ze auto ma oryginalną jednostkę navi bo jesli jest podmieniona a kody są generowane pod vin auta a nie nowej navi to nie będą działać.

Z tego co powiedziałeś to po wielu próbach ostatecznie jakiś kod spasował to oznacza, że zadałeś się

z niekompetentną osobą ktora nie miała zielonego pojęcia co robi.

Jesli przy kokejnej aktualizacji auto prosi o kod to dodatkowo zostales wyrolowany bo kod nie był lifetime dlatego teraz potrzebujesz nowego kodu do kolejnej aktualizacji.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma przypadku kod musi działać za 1 razem, oczywiście przy zalozeniu ze auto ma oryginalną jednostkę navi bo jesli jest podmieniona a kody są generowane pod vin auta a nie nowej navi to nie będą działać.

Z tego co powiedziałeś to po wielu próbach ostatecznie jakiś kod spasował to oznacza, że zadałeś się

z niekompetentną osobą ktora nie miała zielonego pojęcia co robi.

Jesli przy kokejnej aktualizacji auto prosi o kod to dodatkowo zostales wyrolowany bo kod nie był lifetime dlatego teraz potrzebujesz nowego kodu do kolejnej aktualizacji.

 

 

hej

proby byly dwie lifetime niezadzialal potem 2015 tak

2016 nie moglem sprawdzic

sat nav jest orginal

kody niby generowane pod vin

 

czyli wygenerowal mi dobry na rok a potem sciema tak by to mozna rozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci to robił?

Kupilem z Ebeya

koles nazywa sie

bmw_navmen dalej sprzedaje to numer aukcji: 181972955972

 

 

napisz PM, może będe Ci w stanie sprawdzi, pomoc w rozwiązaniu Twojego problemu

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem nawigację, wbrew instrukcji z portu USB w podłokietniku i poszło :) Pewnie tylko dlatego, że w schowku nie mam portu USB. Mam F30 z Navi Business 606 z zestawem bluetooth z USB 6NH

 

Jestem bardzo mile zaskoczony szybkością aktualizacji - ok. 20-25 min. Kod lifetime dzięki google.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to jest opisane - choćby na pierwszej stronie tego tematu - tylko po angielsku, we wklejonym fragmencie sposobu aktualizacji map. Co uzyskania kodu FSC trzeba poszukać w google wpisując po prostu "kod FSC".

Jak zdążyłem się zorientować, to na tym forum jest też kilka osób, które wie jak taki kod uzyskać. Ot choćby osoba, która pisała również na pierwszej stronie tego wątku.

 

Chodzi o kod zabezpieczający, który pozwala na aktualizację map. Oryginalny kod wyglądać powinien tak

https://pl.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/65_2789/J618457/0/0/0/0/0

 

Ale można też go uzyskać z innych źródeł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sobie nie poradzisz to napisz do mnie to Ci pomogę.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawe zestawienie systemów nawigacji w BMW. Myślę, że będzie pomocne dla wszystkich, którzy mają wątpliwości jaki system posiadają.

 

W zestawieniu nie ma F30, ale podejrzewam, że tak jak w przypadku F10, od początku produkcji F30 jest tam zamontowany system Champ2

 

 

 

hotlink,157429704,bmw_navi_ver.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeżeli nie masz gniazda USB to chyba nie masz urządzenia CHAMP, do którego jest mapa MOVE - opisywana w tym wątku.

 

Sprawdź w tabelce powyżej jakie masz urządzenie i zajrzyj do odpowiedniego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.