Skocz do zawartości

Problem z wgraniem softu mk3


arturo199667

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od razu na starcie zaznaczam, że wiem jak działa opcja "szukaj", lecz aż tak podobnej sytuacji nie znalazłem, znalazłem zbliżone wątki lecz nie było żadnego rozwiązania..

Wcześniej posiadałem czytnik nawigacji mk2 oraz monitor nawigacji 4:3, stwierdziłem, że wygląda słabo, zakupiłem monitor 16:9, podłączyłem pod czytnik mk2 po wgraniu najnowszego softu dla mk2, efekt nie był powalający, lecz z faktu iż mój dobry znajomy nie używa nawigacji w swoim BMW, albo raczej używa tylko ma nie oryginalna nawgiacje, podarował mi czytnik MK3, kabel od anteny gps przeciągnąłem (bmw e39) wpinam obie kostki oraz kabel anteny, czekam 5 minut, Przekrecam kluczyk, samochód chodzi, wkładam płytę z nagranym softem v27, v29, v30, v17, kazdą płytę chwilę pomieli i wypluwa. Przeczytałem zeby wyczyścić laser, rozebrałem czytnik, wyczyściłem laser, wszystkie taśmy, kostki sprawdzilem czy nie są za słabo wpięte .. Problem dalej ten sam, pomyślałem, że może płytę źle nagrywam, pobrałem oryginalne soft V17 i V27 od Mr.lova (chomik) wgrywałem przy pomocy programu IMGBurn, zaznaczałem weryfikacje danych, sprawdzałem czy zapisuje jako MODE2.. Biegnę z nadzieją, że może tym razem się uda. Niestety nic z tego.. Proszę o poradę może coś źle robię?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedz! Otóż w czytniku jest taka długa taśma, która rozdziela się na 2 kostki, w miejscu gdzie taśma wpina sie do czerwonej największej kostki miałem ją lekko przetartą, za izolowałem ją i śmiga idealnie. Pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi :) Dotarłem do tego gdy wsadziłem płytę przy otwartej obudowie, płyta początkowo normalnie się kręciła póżniej gdy nabrałą obrotów nagle przestawałą na ułamek sekundy i znowu zaczynała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Wiem, że post był pisany dawno temu, ale czy możesz coś bardziej naprowadzić na tą przetartą taśmę, mam bardzo podobne objawy. Wszystkie płyty zostają w napędzie. Chwile mieli i zaraz przestaje. Po długim czasie wystartuje okienko aktualizacji ale za chwilę komunikat, że płyta jest niepoprawna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.