Skocz do zawartości

Problem z MK2 e38 po wgraniu spolszczonego softu


Cypcyk91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem totalnym świeżakiem jeśli chodzi o to forum jak i BMW także proszę o wyrozumiałość

Posiadam problem, zakupiłem BMW E38 z navi MK2 kolor w języku niemieckim. Znalazłem soft Panów Mr.Lova & Duniek (z góry wielkie dzięki twórcom) wszystko poszło ładnie, nagrałem, soft się załadował, wyjąłem płytę po czym potwierdziłem OK, nastąpił reset i biały ekran który pozostawał tak przez ładne kilkanaście minut. Zrezygnowany wyłączyłem zapłon i włączyłem go ponownie co poskutkowało zniknięciem opcji Navi na wyświetlaczu. Próbowałem załadować jeszcze raz ten sam soft z tej samej płyty ale po włożeniu nie ma żadnej reakcji. Może znajdzie się ktoś kto poratuje jakaś dobrą pomocną radą :) za co z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spróbować ponownie załadować soft jesli się nie uda to znaczy że padł czytnik to się czasami zdarza przy wgrywaniu oprogramowania.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz. Próbować wgrać ten spolszczony czy oryginalny?? Ma to wogóle jakieś znaczenie?? czytałem gdzieś, ze czytnik może blokować dane płyty z softem ale nie wiem ile w tym prawdy. Dodam, ze tej wypalonej ktorej uzylem do nieudanego wgrania nie czyta :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.