Skocz do zawartości

Problem z MK4. Pomocy!


piąteczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początek chciałbym uniknąć komentarzy typu "..eeee to już było..." "...poszukaj sobie..." "..używaj opcji szukaj..." "..znajdz sobie w google..." bo to nazwyklejszee nabijanie postów.

 

Do rzeczy.

Dzisiaj swoje MK4 chciałem zaktualizować do v32 Sting_(up. by Sledz) nie wyszło

czekałem chyba ze 30 min i wisiało cały czas na "The Installation program will update yor navigation system" poczkaj 6 min blablabla.

Nie pokazał się pasek ładowania ani pasek postępu.

Wiec odkręciłem zapłon i wróciłem do bagażnika.

 

Dodam że wcześniej miałem problem z czytaniem nawigacji raz czytało raz nie.

 

Nie mogłem wyjąc płyty. więc wyjęłem ją poprzed zdemontowanie silniczka i przekreceniu trybików płyta wyciągnięta,

Podpinam z powtorem dioda Power nie świeci nie da się włożyć płyty.

 

Ściągam oryginalne oprogramowanie v27 wrzucam na sztywno do nawigacji poprzez ponowne wyjęcie silniczka i podpinam dioda wraz nie świeci i nie czyta płyty.

Oczywiście czarny ekran

Wyłączam odpinam aku na 25 min i nic nie daje, przytzymuję eject na 3 min i wraz nic.

 

Co poszło nie tak, jak to odzyskać?

aaa probowałem coś inpą pokombinować, zrobić jakieś recovery ale nie było takiej opcji.

 

Da się jakoś przywrócić standardowy firmware z poziomu samochodu czy porzebny jest jakiś super ekstra specjalistyczny sprzęt do programowania mikro?

 

Proszę powiedzcie jak to naprawić a naprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób reset navi w Inpie.Pewnie nic nie da niestety ale spróbować mozna.Jesli w czarnej opcji czytnik padł to sam juz go nie przywrócisz do życia niestety

Mając problemy z czytaniem płyt nie można robić aktualizacji softu bo jest większa szansa ze się wysypie i po czytniku

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co zrobisz jak człowiek głupi.

 

Inpa nie łączy mi z tym modułem :(

Wiec to czytnik padł? bo nie świeci dioda power która migała wcześniej jak płyta siedziała.

Narazie nie mam od kogo pożyczyć samego czytnika żeby sprawdzić i ew wgrać sam jakikolwiek soft, zeby przynajmniej ten wyświetlacz działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.