Skocz do zawartości

NOWA MAPA EUROPE PREMIUM 2015-2 CIC HDD JUŻ DOSTĘPNA!!!


ajlb

Rekomendowane odpowiedzi

Dla systemów z dyskiem twardym CIC wyszła nowa wersja mapa Road Map Europe PREMIUM 2015-2 Aktualizacja możliwa jest z płyt DVD-DL lub używając USB(dla starszych wersji software CIC może być problem tą metodą)

 

Pasuje do:

1 Series - E81/82/87/88 prod. po 8.2009

3 Series - E90/91/92/93/F30 prod. po 8.2009

5 Series - E60/61/F10/F11/F07 prod. po 8.2009

6 Series - F12 od 2011

7 Series - F01/F02/F04 prod. po 9.2008

X series - E70 (X5), E71 (X6), F20(x1), F25(x3) prod. po 9.2010

 

 

Aby wgrać mapę na dysk trzeba kupić kod aktywacyjny, który tworzony jest na podstawie nr vin nadwozia oraz wersji mapy, czyli jest indywidualny dla każdego pojazdu.

Edytowane przez ajlb

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Mapy podzielono następująco:

Country coverage of the Europe Premium 2015-2 road map

 

Europe (West)

 

Complete coverage:

Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main road network only:

Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

 

Europe (East)

 

Complete coverage:

Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Germany, Hungary, Estonia, Finland, Greece, Italy, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main roads network only:

Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldavia, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

Sent from my Lumia 1520 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=995629

 

tu znalazłem linka i dos†epne są torrenty z mapami

niestety jestem nieobeznany w temacie... widzę że link z mapami był edytowany 20.04.15 ... czy to są najnowsze ???

Tak, to są najnowsze i może jedyne na których można polegać. Po ściągnięciu w archiwum jest kontakt do chłopaka w USA, który generuje kody FSC za około $40-$50 (zależy ile kodów się kupuje). Gość jest bardzo słowny i niezawodny. Wziąłem od niego już kilka kodów. Szczerze polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=995629

 

tu znalazłem linka i dos†epne są torrenty z mapami

niestety jestem nieobeznany w temacie... widzę że link z mapami był edytowany 20.04.15 ... czy to są najnowsze ???

Tak, to są najnowsze i może jedyne na których można polegać. Po ściągnięciu w archiwum jest kontakt do chłopaka w USA, który generuje kody FSC za około $40-$50 (zależy ile kodów się kupuje). Gość jest bardzo słowny i niezawodny. Wziąłem od niego już kilka kodów. Szczerze polecam!

 

Myślę, że za tą kwotę dużo osób na tym forum byłoby wstanie taki kod wygenerować, jak i nie taniej. Także warto popytać.

 

A tak z innej beczki to wielkie podziękowania dla osób, które udostępniły mapy, bo szczerze to troche wątpiłem, że tak szybko one się pojawią. Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja west z e90post.com działa. Jakby się dłużej włączała...

 

Co do szczegółów 2013 vs 2014 vs 2015 nie jestem w stanie sprawdzić, ale adres jednego biurowca w Warszawie co jest oddany od 1.5 roku nadal nie istnieje na mapie.

Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zawartość katalogu USB1 ładujesz na pendrive bezpośrednio, następnie USB2.........

Czyli na pendrive masz katalog i plik.

 

 

Kolega wszystko ładnie opisał.

viewtopic.php?f=91&t=244377

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy podzielono następująco:

Country coverage of the Europe Premium 2015-2 road map

 

Europe (West)

 

Complete coverage:

Andorra, Austria, Belgium, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Gibraltar, Hungary, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main road network only:

Albania, Belarus, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Estonia, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldavia, Montenegro, Romania, Russia, Serbia, Turkey and Ukraine.

 

Europe (East)

 

Complete coverage:

Austria, Belarus, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Germany, Hungary, Estonia, Finland, Greece, Italy, Liechtenstein, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands, Norway, Poland, San Marino, Slovak Republic, Slovenia, Sweden, Switzerland and the Vatican City.

 

Main roads network only:

Albania, Andorra, Bosnia & Herzegovina, France, Gibraltar, Great Britain, Ireland, Macedonia, Moldavia, Monaco, Montenegro, Portugal and Spain.

Sent from my Lumia 1520 using Tapatalk

 

Czy ktoś może potwierdzić powyższy opis?

Jak to się ma do fot. z tego postu (Chorwacja i Słowenia): viewtopic.php?f=91&t=230016&start=315

arti200. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przypuszczam że u mnie aktualizacja z wzgledu na soft nie pójdzie z pendriva tylko z dvd.

Rozumiem ze muszę to nagrać na 3płytach jako cd1,cd2,cd3 powiedzcie mi czy zwykla plyta dvd 4.7gb bedzie ok? Czy musi miec wieksza pojemnosc jesli tak to jaką? Nagrywam jako obraz plyty jakims programem?

Z góry dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zależy jaki ma soft nawigacja, może było auto aktualizowane.

Płyty 8.5GB

Jeśli z płyt to musisz ściągać ze źródła które podał Ajlb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Można jakoś sprawdzić soft bez podłączenia pod kompa ponieważ nie mam kabelka

info o auktualnej navi wyświetla mi takie:

ECE

BMW

1.5.20

Road Map Europe PREMIUM 2009-2 ale chyba nie o to chodzi. :mad2:

Przyznam że ciekawsza opcją i szybszą byłaby aktualizacja przez pena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.