Skocz do zawartości

BMW Road Map Europa Professional 2015


Meka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Tu są linki

viewtopic.php?f=91&t=260469&start=30

 

BTW: Planują wydać jakąś wersje "2" tych map czy już byłą i przeoczyłem?

Druga sprawa mocno niezrozumiała, znikł mi z mapy odcinek A1, od węzła Mszana do chyba tego przed Żorami, ten co długi czas był wyłączony przez feralny most. :shock:

 

EDIT: Właśnie byłem sprawdzić bo rano wymieniłem płytę z mapą na poprzednią bez foto. Na tej płycie JEST A1, a wymieniłem ją bo dokładnie tak samo znikł ten odcinek A1. :shock:

 

Wymieniłem ją z powrotem na płytę z FOTORADARAMI, na której rano nie miałem odcinka A1, zobaczę co się stanie jak sprawdzę za parę godzin.

 

O co kurde chodzi?!

 

EDIT2: Jest to jakieś kompletnie porypane, wczoraj nagrałem na nowo płytę z na nowo ściągniętej mapy 2015 z tych linków http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=995629 i nie ma odcinka A1 Mszana-Świerklany, co lepsze mam jakąś starszą mapę prawdopodobnie 2014 i tam ten odcinek jest. :duh: Czy może ktoś sprawdzić jak jest u niego na mapach 2015? Czyżby z powodu prac na tym odcinku z mostem którego nie mogli ukończyć w terminie usunięto ten odcinek z mapy 2015, a wcześniej on był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Posiadam w moim F10 z 2012 Road Map Europe Premium 2012 chciałem zaktualizowac do Road Map Europa Premium West 2015-2 ściągnąłem na usb widzi aktualizacje klikam aktualizuj ale wyskakuje mi komunikat "nawigacja w twoim samochodzie jest niekompletna/uszkodzona konieczny kontakt z serwisem" czy ktoś wie o co kaman? może muszę zacząć od poprzednich wersji a nie odrazu 2015?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.