Skocz do zawartości

BMW X3 E83 3.d - problem z obrazem w nawigacji


robert_core

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

proszę Was o pomoc w następującej kwestii. Wczoraj nie wiedzieć czemu zmieniła mi się rozdzielczość na ekranie nawigacji. Widać obecnie to w ten sposób, że po bokach są teraz czarne paski na jakieś 3 cm, czyli niejako obraz się zwęził. Nie mam pojęcia co się stało ( może nacisnąłem przypadkowo kombinacje jakiś klawiszy?). Mieliliście podobny przypadek? co zrobić żeby obraz był na całym ekranie?

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zmieniałeś, może nie. Bawiłeś się nią? Próbowałeś zajrzeć do instrukcji. Nie mogłem nigdzie znaleźć jak zmienia się rozdzielczość. Przypadkiem mogła zostać uszkodzona i stąd ten czarny pasek.

Zajrzyj tutaj może pomogło by zainstalowanie nowego softa.

viewtopic.php?f=91&t=203242

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś zmieniałeś, może nie. Bawiłeś się nią? Próbowałeś zajrzeć do instrukcji. Nie mogłem nigdzie znaleźć jak zmienia się rozdzielczość. Przypadkiem mogła zostać uszkodzona i stąd ten czarny pasek.

Zajrzyj tutaj może pomogło by zainstalowanie nowego softa.

viewtopic.php?f=91&t=203242

Nie bawiłem się niczym w nawigacji i stało się to nagle. Zajrzę do instrukcji, ale nie przypominam sobie żeby byłą tam obsługa navi. Co do instalacji softa, to szczerze mówiąc nie mam o tym pojęcia, a na tym forum jest jedynie o tym skąd ściągnąć pliki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech kolego ale mieszasz.

Za rozdzielczość odpowiada tuner tv jeśli posiadasz .Jeśli nie to czytnik navi

Jeśli w menu widać opcję tv to masz tuner pewnie tylko padniety

Nie wiesz gdzie szukać tunera i czy masz?

Jeśli Nie to za softy się nie bierz a w podanym temacie jest wszystko podane na tacy .. .Ech..

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech kolego ale mieszasz.

Za rozdzielczość odpowiada tuner tv jeśli posiadasz .Jeśli nie to czytnik navi

Jeśli w menu widać opcję tv to masz tuner pewnie tylko padniety

Nie wiesz gdzie szukać tunera i czy masz?

Jeśli Nie to za softy się nie bierz a w podanym temacie jest wszystko podane na tacy .. .Ech..

Dzięki za odpowiedź. Warto pamiętać, że forum jest od tego żeby pytać i nie ma głupich pytań. W czym mieszam, że nie wiem czy mam tuner TV? nie lepiej było napisać gdzie go znaleźć? poza tym teraz już wiem, że w softach nie ma nic nadzwyczajnego. Ściągam plik, nagrywam płytę instalacyjną, wrzucam w napęd i instaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to jest forum i dlatego motywująco napisałem:):)

Uwierz mi ale to tematy poruszane są co kilka dni :):)a pisać w kółko to samo to się nikomu nie chce.W razie problemów z navi pisz śmiało do mnie na PW.

Pomogę ,bo to nie dział o navi a wpadnie admin i przeniesie zaraz pewnie:):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to jest forum i dlatego motywująco napisałem:):)

Uwierz mi ale to tematy poruszane są co kilka dni :):)a pisać w kółko to samo to się nikomu nie chce.W razie problemów z navi pisz śmiało do mnie na PW.

Pomogę ,bo to nie dział o navi a wpadnie admin i przeniesie zaraz pewnie:):)

Wszystko jasne, dzięki :) szkoda tylko ,że dalej nie wiem jak tą rozdzielczość zmienić na pełny ekran. Szkoda byłoby instalować nowy soft, bo przy instalacji obecnego były problemy z laserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość reguluje tuner tv.Nie mam to nie wiem ale w jeśli padł to jest przyczyną.Odłącz go po prostu z kostki i zobacz czy wszystko wróci do normy

Po odłączeniu z kostki tunera niestety obraz nie wrócił do normy, ale dzięki kolego że próbujesz pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.