Skocz do zawartości

czytnik MK2 i problem z nawigacją


golab004

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem posiadaczem BMW od jakiegoś czasu , w środku mam radio z nawigacją , tą kreskową , tzw czarno-białą. Z tyłu jest czytnik MK2 , a mój problem polega na tym , że na ekranie tej nawigacji (radia) nie wyświetla się kompletnie nic , jest tylko pomarańczowe podświetlenie i na tym się kończy , choć radio , zmiana stacji itp działa bez zarzutów. Gdzieś wyczytałem że to może być problem czytnika mk2 , udało mi się zamówić i założyć czytnik , jednak problem pozostał. Sam jestem dość zielony jeśli chodzi o elektrykę , więc jeśli ktoś miałby pomysł , aby mi pomóc to prosiłbym o wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku :) Zależy mi na naprawie tego , dlatego z góry dziękuje i jestem w stanie odwdzięczyć się jakiś sposób ( do dogadania ) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wyszła może aktualizacja mapy Polski 2015 do E38 Mk2? Bo nigdzie znaleźć nie mogę, jeśli byłby ktoś tak dobry to prosiłbym o link bądź chociaż informacje czy takowa mapa istnieje, z góry dziękuje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle korzysta ktoś z tego forum ? Jest mnóstwo różnych tematów , ale żeby doczekać się jakiejś podpowiedzi to trzeba chyba na tace dać :D

 

 

A może ktoś ma jakiś sterownik do czytnika MK2 , bo kiedyś coś wyczytałem że można spróbować go ponownie wgrać aby na ekranie znów pojawiły się wszystkie funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywisbie że jest i wystarczy użyć głowy i.....szukaj:):)

Wszystko na tacy w tym dziale ale lepiej pisać ze nikt nie zagląda.To ja napiszę ze nikt nie czyta a potem ma problem sam ze sobą:):)

Co do drugiego problemu to masz tuner tv?

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.