Skocz do zawartości

mk4 jak ustawić wyświetlanie poi


Patryk78

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

w radiu mk4 jak ustawić wyświetlanie punktów poi np. hotele lub coś innego

siedziałem pół dnia w aucie i za cholere nie potrafię tego włączyć szukałem we wszystkich ustawieniach.

Na forum też szukałem nie znalazłam może opisze to ktoś krok po kroku.

Dodam że wchodzę w menu nawigacji później informacje poi np hotele a ona wyświetla najpierw pytanie

ile kilometrów a później pokazuje adresy tych hoteli a ja chcę żeby wyświetlała podczas jazdy je na mapie

normalna rzecz we wszystkich nawigacjach nie seryjnych powoli zaczynam myśleć że to bmw to badziew totalny

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się wyświetla automatycznie i tyle.A o co konkretnie Tobie chodzi ?? Chcesz widzieć adresy jak obok nich przejeżdżasz czy co ??

 

ps.moze admin przeniesie to do odpowiedniego działu,bo po prostu szlag mnie trafi zaraz .Czyta forum a nie wie gdzie dział Nawigacja :duh: :duh:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu główne - Ustawienia - Radar alarm - Włącz ! ! !

 

Kolego...to dotyczy radarów a nie POI :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak jak napisałem reszta jest z automatu jeśli mapa ma naniesione punkty POI :cool2:

Radary oczywiście trzeba włączyć w sofcie tak jak i widok 3D ale trzeba mieć soft odpowiedni

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Witam …... @Patryk78 @Misokus

oraz wszystkich zainteresowanych tym problemem

 

Sytuacja przedstawia sie nastepujaco :

 

Starsze wersje oprogramowania do nawigcji posiadaja bledy ….. jednym z nich jest blad opisany tutaj na poczatku.

 

Co nalezy zrobic zeby pojawily sie POIs

 

Menu główne > Ustawienia > Radar alarm > Włącz ( aktywny) ! ! !

 

Nowy cel > Informacje > Obecny punkt > Pojazd > Radary > Radary stale albo radar

 

Przy takich ustawieniach pojawiaja sie POI-s i mozna je „wybrac“ :cool2:

 

Problem zostal opisany w forum zagranicznym – tutaj ( nie moge tego sprawdzic poniewaz nie posiadam nawigacji ) . Przepraszam za bledy powstale w wyniku tlumaczenia .

 

http://www.x3-treff.de/showthread.php?7928-BMW-Navigation-Navigon-Software-updaten/page3

 

#23 napisal : pewoka – Moderator ( Posty : 4.405 )

 

versuchs mal hiermit :

(POI´S) Blitzer aktivieren

Neues Ziel>Information>Standort>Farzeug>Blitzer>Blitzer fest oder Blitzer

 

Ten problem przedstawia film na YouTube zamieszczony powyzej – w komentarzu do filmu jest ten sam problem dokladnie opisany ( wina to oprogramowanie – starsze wersje )

 

Video : BMW Navi MK4 - POI-Anzeige funktioniert nicht - Loesung s. Beschr.

 

Hochgeladen am 07.12.2010

„Keine Anzeige/Suche der POIs beim MK4 (so wie hier im Video)??? Also keine Restaurants, Tankstellen etc. sichtbar? Habe die Lösung mittlerweile gefunden: Wie am Anfang zu sehen ist, war "POI Warnung" ausgeschaltet, ganz einfach, weil die akustische Warnung unbrauchbar ist. Was ich nicht wußte und jetzt weiß: Dadurch wird die Suche/Anzeige ALLER POIs aktiviert/deaktiviert!!! :-/“

 

@sfinks311 …. nie rozumiesz problemu poniewaz :

 

masz prawdopodobnie inna wersje nawigacji – oprogramowania, i ten problem u Ciebie nie wystepuje lub posiadasz inne oprogramowanie tzw. „alternatywne “ ( ale to inna bajka) :D

 

Napisz jakie oprogramowanie nawigacyjne posiadasz i jaka to wersja .

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To chyba jakieś wyjątki tylko

 

.... ten film na YouTube zostal 11 tys. razy wyswietlony !!! :D wiec problem jest znany

Na zblizeniu widac w prawym gornym rogu [ SW 4 - 1 / 00 ] dwa zera na koncu - tj. pierwsza wersja :D

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlenia o niczym nie świadczą:):):)Sorry :):)

Powiem tak.....ja nie widziałem dłużej w żadnej mk4 ori softu,bo praktycznie każdy Polak leci po zmianę na lepszy modyfikowany.Mówię o osobach świadomych możliwości zmiany.

Oryginalny soft oferowany przez Bmw to niestety słabą zabawka poza tym stworzona na trochę inne czasy.Wątpię żeby nawet jeśli coś istnieje nowego do mk4 ( nie wiem,gdybie tylko ) dorównało przerobionym .

Nie oszukujmy się....mk4 to nie jest szczyt marzeń i nie oczekujmy cudów:):)

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam .... pisalem juz na ten temat powyzej !!!

@bosniak

 

Sytuacja przedstawia sie nastepujaco :

 

Starsze wersje oprogramowania do nawigcji posiadaja bledy ….. jednym z nich jest blad opisany tutaj na poczatku.

 

Co nalezy zrobic zeby pojawily sie POIs

 

Menu główne > Ustawienia > Radar alarm > Włącz ( aktywny) ! ! !

 

Nowy cel > Informacje > Obecny punkt > Pojazd > Radary > Radary stale albo radar

:D

 

ogladnij kilka razy ten film .... i ustaw swoje opcje w nawigacji tak jak na filmie i powinno smigac :D

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam

@bosniak : zrob zdjecia - USTAWIEN / albo zrob film jakie masz ustawienia i zobaczymy co i jak :D

 

Nowy cel > Informacje > Obecny punkt > Pojazd > Radary > Radary stale albo radar

 

to jest moje tlumaczenie z j.niemieckiego / ja nie mam nawigacji wiec nie moge sprawdzic

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

witam :D

 

@bosniak : zobacz na filmie NR.2 - czas : 0,42 ( 42-ga sekunda)

Informacje podrozne

>Informacje o miescie

>POI - Informacje

>Informacje o produkcie

>Ukryj ikony

 

" Ukryj ikony " - co to za opcja ? co sie za nia kryje ? ..... moze ta opcja " ukrywa " ikonki ? :D

Pozdrawiam Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, strybiłem o co kaman, tylko tu gdzie stałem nie wyswietlało mi nic bo wieś. Jak właczyłem parkingi to zaczeło wyswietlac, zaraz wrzuce filmik :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=2o8QzxE0JUA&feature=youtu.be

 

 

Szkoda tylko że jedne naraz punkty mozna włączyc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, strybiłem o co kaman, tylko tu gdzie stałem nie wyswietlało mi nic bo wieś. Jak właczyłem parkingi to zaczeło wyswietlac, zaraz wrzuce filmik :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=2o8QzxE0JUA&feature=youtu.be

 

 

Szkoda tylko że jedne naraz punkty mozna włączyc :cry:

 

Hej kolego a jaki masz soft [4-1/00] ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak aktualnie mam SW 4-1/00 v32 cx3 mam tez SW 4-1/01 v32, sw 4-1/04 v32 jeden z fotoradarami a drugi bez oba od yaza. Mam jeszcze ORG v32 A co?

 

Jeszcze jedna rzecz, nie da sie tych punktów ustawic na stałe i np kilka rodzajów, a nie na zmiane parkingi czy restauracje?

 

Pokusiłem sie i wgrałem najnowszy soft sw-1/04 by yaza podlinkowany od kolegi Bartus81 to miał byc na 100% ten najlepszy najnowszy z fotoradarami i co?

Info o fotoradarach nie ma i tłumaczenie cos na zasadzie Kali iść, kali zjeść, chyba że ja coś źle ustawiłem? :oops:

Z rozpedu jak wywalałem ta płytkę z softem do śmieci to poleciała płytka od navi z nerwów :mad2:

 

https://www.youtube.com/watch?v=omwOKTN9skQ&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem sie i wgrałem najnowszy soft sw-1/04 by yaza podlinkowany od kolegi Bartus81 to miał byc na 100% ten najlepszy najnowszy z fotoradarami i co?

Info o fotoradarach nie ma i tłumaczenie cos na zasadzie Kali iść, kali zjeść, chyba że ja coś źle ustawiłem? :oops:

Z rozpedu jak wywalałem ta płytkę z softem do śmieci to poleciała płytka od navi z nerwów :mad2:

Sorry :D aż sprawdzę ten soft co w nim nie tak, linka do niego znalazłem na forum, sam też mam yaza ale z końcówką 01, ten co mam sam nie wiem gdzie znalazłem, bo próbowałem różne i ten najbardziej mi podszedł. U mnie info o radarach jest, nawet jak już ich nie ma, ale nie wyświetla POI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.