Skocz do zawartości

BMW Update DVD Road MAP Europe HIGH (MK4) 2015


matimisztal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem świeżą posiadaczką bmw f11 z nawigacją ece, bmw group, 101094.2.14 road map europe premium 2011 i chciałabym ją zaaktualizować do najnowszej wersji (widziałam link do strony na chomikuj z mapami w poprzednich postach:) )

czy mogłabym prosić o instrukcję jak krok po kroku to zrobić?

Dziękuję z góry:)

Pozdrawiam

Potrzebujesz kody FSC, samemu niestety sobie nie wgrasz. Możesz je kupić na forum czy w ASO

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam jednak problem z mapami z tego wątku. Pobrałem najpierw mapę surfer30 i było OK ale po wyjeździe w trasę zauważyłem, że nie ostrzega przed fotoradarami. Pobrałem więc mapę z pierwszej strony tematu od matimisztal i niestety to samo. Dokładność mapy i prowadzenie do celu super natomiast fotoradarów brak. Z navi powinno być wszystko OK bo jak w czytniku jest mapa z którą auto kupiłem to o fotoradarach ostrzega, ale z kolei to starsza wersja i brak choćby autostrady Kraków - Tarnów czyli mapa sprzed 2 lat jak nic. Jak dograć te fotoradary, ew. skąd pobrać wersję z pełną bazą ?? Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fotoradary są po prostu w ustawieniach do wlaczenia,

 

ja mam natomiast problem z odczytem plyt DVD.

 

w bagazniku DVD MKIV soft YAZY - CD chodzi super - uzywalem do softu i map plyt CD, DVD verbatim, sony nie czytal, natomiast CD jakies badziewne za 50gr poszlo bez problemu.

ciekawe dlaczego tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś potrzebował http://chomikuj.pl/Schnitzer_95/BMW/BMW+Road+Map+Europe+HIGH+2015/DVD+2+SL+*2b+Fotoradary+2015+PL*2bDE+MK4

Wszystko działa, wypalania UltraISO nie polecam. Za każdym razem kończy się to błędem Nero Expres z prędkością nagrywania x2 + weryfikacja danych po zapisie. Nigdy nie miałem problemu, za każdym razem działa. Mapę aktualnie sam testuję w swoim aucie, jak na razie nie zauważyłem żadnych błędów. Może tylko to że nawigacja często informuje Mnie o fotoradarach których już dawno nie ma.

Pozdrawiam Blacharzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem soft v32 od Yaza dokładnie sie wyswietla SW 4-1/04 i w ustawieniach brak powiadomienia o fotoradarach :?: Może to zalezy od tego czy na mapie one sa naniesione?

E nie raczej na logike nie bo gdyby ich na mapie nie było no to by po prostu nie powiadamiał pomimo włączenia w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem ,koledzy które w końcu te mapy są oki ,bo już nie wiem.... :?

Te z pierwszego postu nie idzie sciągnąć w połowie transferu wyskakuje błąd i parę GB poszło się je..... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z fotoradarami w tych mapach i jaki musi być soft żeby to chodziło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągaj tych z pierwszego linku bo w połowie transferu wywala błąd sieci. Ja ściągnołem te spakowane w 44 paczkach po 101 mb tak jest najlepiej ściągac bo jak coś zdechnie to ci zje 100 mb a nie jak mi 2,5 GB.

 

Ja ściągnąłem te nagrałem i wszystko śmiga. http://chomikuj.pl/MapyNaviBMW/BMW+Update+DVD+Road+MAP+Europe+HIGH+2015/BMW+Navigation+DVD+Road+Map+Europe+HIGH+2015+DVD1+SL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego :cool2: wiedzialem ze z tym plikiem coś nie tak ,spròbuje tym co podałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.