Skocz do zawartości

NAVI 2015 MK4


mcharcinski

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja podpowiem,

po pierwsze nie z softem tylko z mapami

po drugie załatw pełną wersję np. ultraiso (np. na chomiku), tam otwierasz mapy.iso (jako przykład) i w otwartym programie usuwasz języki a następnie albo wypalasz albo zapisujesz na dysku (oryginalna wersja iso zostanie backup'owana)

 

Tylko taka edycja pozwoli odczytać płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja podpowiem,

po pierwsze nie z softem tylko z mapami

po drugie załatw pełną wersję np. ultraiso (np. na chomiku), tam otwierasz mapy.iso (jako przykład) i w otwartym programie usuwasz języki a następnie albo wypalasz albo zapisujesz na dysku (oryginalna wersja iso zostanie backup'owana)

 

Tylko taka edycja pozwoli odczytać płytę.

 

dzięki, spróbujuję tak zrobić. Oczywiście chodizło o płyte z mapami (soft to było uogulnienie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobione obie płyty w wersji SL. Zostawiłem tylko angielski, wszystko działa, przetestowane. Jeśli ktoś jest zainteresowany, http://chomikuj.pl/surfer30/BMW/Navi+High+2015++SL. Wersja DL zostanie wrzucona później.

 

Wysłane z mojego H60-L04

Edit: literówka

Edytowane przez surfer30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota :cool2:

 

Kiedy wersja DL ?? Bo jestem zainteresowany ,będę śledził temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

surfer30 dlaczego są dwa obrazy płyty ? Jestem zielony w tej materii :oops: ,wyjaśnij mi proszę :(

 

Jak zgrać i czym :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko, bo są dwie płyty. Jedna to europa zachodnia, druga wschodnia z Polską. Ściągasz normalnie a potem programem, np ImgBurn, ultraiso, magiciso wypalasz obraz płyty. Ważne!!!, z najniższą możliwą prędkością, u mnie 2x. Co do płyt, jest wiele teorii, mi działa byle jaka, nawet jakaś najtańsza z Tesco.

 

Wysłane z mojego H60-L04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko, bo są dwie płyty. Jedna to europa zachodnia, druga wschodnia z Polską. Ściągasz normalnie a potem programem, np ImgBurn, ultraiso, magiciso wypalasz obraz płyty. Ważne!!!, z najniższą możliwą prędkością, u mnie 2x. Co do płyt, jest wiele teorii, mi działa byle jaka, nawet jakaś najtańsza z Tesco.

 

Wysłane z mojego H60-L04

 

Dziękuję za info :) , jak by coś to się jeszcze odezwę na priv żeby nie zaśmiecać tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko, pozwalam sobie skopiować post kolegi matimisztala z podobnego wątku, myślę że również może pomóc:

"Aby poprawnie nagrać należy:

1. Kupić dobrą płytkę DVD-R 4,7 GB lub 9 GB w kolorze niebieskim (kolor strony nagrywania)

2. Zainstalować na kompie UltraISO lub inny podobny.

3. Otworzyć obraz płyty w tym programie.

4. Wybrać opcję wypal obraz i wypalić.

Jak dalej nie czyta to spróbować na płycie innego producenta.

 

Soft w nawigacji musi być updatowany do wersji V32.

 

Musi działać, albo laser już kiepski"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laser mam nowy ,kupiłem w ASO :D , także od tej strony jest wszystko oki soft też mam najnowszy :cool2: ,

 

Zrobię tak jak piszesz , i powinno być ok

 

Dziękuje surfer30 za wszelkie porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.