Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2015


dziurba_jr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na jaki dvd to wypalać?

 

Ja wypaliłem Image Burnem z najniższą prędkością. Raz na DVD RW chyba TDK ,a raz na Kauflandowskiej płycie marki OMEGA !!! Oby dwie chodzą jak złoto. U mnie poszło tak, że włożyłem płytę i cała nawi zgasła (trochę się wystraszyłem) Wyjąłem kluczyk, włożyłem ponownie, nawi odpaliła, chwile pomieliło z napisem KARTEN WIRD GELADEN i włączyła się mapa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypaliłem Image Burnem z najniższą prędkością. Raz na DVD RW chyba TDK ,a raz na Kauflandowskiej płycie marki OMEGA !!! Oby dwie chodzą jak złoto. U mnie poszło tak, że włożyłem płytę i cała nawi zgasła (trochę się wystraszyłem) Wyjąłem kluczyk, włożyłem ponownie, nawi odpaliła, chwile pomieliło z napisem KARTEN WIRD GELADEN i włączyła się mapa !!!

DVD-RW mija się z celem, bo raz, że droga, a dwa, że RW to płyty które można nagrywać, kasować i nagrywać i tak w kółko, a tu potrzebny jest nośnik, który po nagraniu będzie się szybko odczytywał w BMce.

Jeżeli idzie o firmę TDK (od To Dobre Kasety :) ) to jak najbardziej mogę polecić, ale w tym przypadku DVD-R zwłaszcza po to, aby uniknąć sytuacji jaką opisałeś tj tego wolnego mielenia napędu. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypaliłem Image Burnem z najniższą prędkością. Raz na DVD RW chyba TDK ,a raz na Kauflandowskiej płycie marki OMEGA !!! Oby dwie chodzą jak złoto. U mnie poszło tak, że włożyłem płytę i cała nawi zgasła (trochę się wystraszyłem) Wyjąłem kluczyk, włożyłem ponownie, nawi odpaliła, chwile pomieliło z napisem KARTEN WIRD GELADEN i włączyła się mapa !!!

DVD-RW mija się z celem, bo raz, że droga, a dwa, że RW to płyty które można nagrywać, kasować i nagrywać i tak w kółko, a tu potrzebny jest nośnik, który po nagraniu będzie się szybko odczytywał w BMce.

Jeżeli idzie o firmę TDK (od To Dobre Kasety :) ) to jak najbardziej mogę polecić, ale w tym przypadku DVD-R zwłaszcza po to, aby uniknąć sytuacji jaką opisałeś tj tego wolnego mielenia napędu. :cool2:

 

Mi tam nic wolno nie mieli. Pierwszy rozruch tylko pomieliło 5 sek., a teraz wszystko śmiga jak ta lala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozecie mi wyjaśnic jedną sprawe? czym sie róznią te wersje Proffesjonał, Bussines i inne? czy musze miec konkretnie zawsze ta samą wersje mapy? Mam seryjnie MKIII ale zmieniłem na MK IV. Jaką wersje map najlepiej do tej navi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem, że z cierpliwością u mnie krucho no i mam za swoje.

Nie wytrzymałem nerwowo, zamówiłem, zapłaciłem, no i dostałem...

...chuj by to strzelił, [BAD], pierdoloną wersję z 2014 od jakiegoś szczyla cwaniaczka.

Teraz dodatkowo będę jeszcze nerwy tracił, żeby gotówkę odzyskać od gnoja.

 

Patrzę, że nie tylko ja się dałem nabrać, to na wszelki wypadek, ku potomnym wrzucę link do aukcji delikwenta:

Sprzedający to promien24, a to jego aukcje (tak ku przestrodze): http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6658438

Link do tej "cudownej" oferty: http://allegro.pl/bmw-professional-lub-business-europa-2015-e60-e90-i5121478199.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem, że z cierpliwością u mnie krucho no i mam za swoje.

Nie wytrzymałem nerwowo, zamówiłem, zapłaciłem, no i dostałem...

...[bAD] by to strzelił, [bAD], [bAD] wersję z 2014 od jakiegoś szczyla cwaniaczka.

Teraz dodatkowo będę jeszcze nerwy tracił, żeby gotówkę odzyskać od gnoja.

 

Patrzę, że nie tylko ja się dałem nabrać, to na wszelki wypadek, ku potomnym wrzucę link do aukcji delikwenta:

Sprzedający to promien24, a to jego aukcje (tak ku przestrodze): http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6658438

Link do tej "cudownej" oferty: http://allegro.pl/bmw-professional-lub-business-europa-2015-e60-e90-i5121478199.html

A nie zwróciłeś uwagi na obrazek na aukcji? Pisze 2014. Cena też podejrzana. druga sprawa to brak jakiegokolwiek negatywu-więc chyba wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zwróciłeś uwagi na obrazek na aukcji? Pisze 2014. Cena też podejrzana. druga sprawa to brak jakiegokolwiek negatywu-więc chyba wszyscy zadowoleni.

Pytałem, to zapewniał, że jak w opisie są to płyty z 2015. Poza tym jak piszesz same pozytywy, to nie spodziewałem się lipy. A jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz spor na Allegro - towar niezgodny z opisem. W takich sytuacjach są bardzo konkretni i zapewne staną po Twojej stronie.

Pisz do gościa maila że odsyłasz jak towar niezgodny z umową/opisem- odeślij mu to za potwierdzeniem odbioru. Weźmie to żądasz zwrotu kasy-nie to postrasz skarbówką. Nie pomorze to wysyłasz jako przedsądowe wezwanie do zapłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wczoraj nie dalem rady, ale dzis juz jest.

 

http://chomikuj.pl/litewiak/BMW

 

Nie zycze sobie sprzedazy tego Update.

Jedyna osoba ktora moglaby czerpac z tego korzysci jestem ja.

Wiec jesli ja tego nie robie niech inni tez dadza sobie spokoj.

 

Jak ktos nagra pierszy prosze o opinie czy wszystko OK.

Edytowane przez pawelkoln
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś się pisze na mapę to zróbcie listę jak będzie 20 osób chętnych to zabiorę się za robienie kopii i wysyłki po 50 za komplet wraz z wysyłka ( wysyłam listem dojdzie , płyty zostaną sprawdzone ze działaja wtedy płatność ) jak wam pasuje to zakładam temat i robimy listę pozdrawia

 

żeby nie było ze zarabiam na forum:

mapa 590 koszt

40 x płyta DVD-DL VERBATIM 200zł

20x list wysyłka (4,5zł ) - 90zł

20x koperta bąbelkowa 40zł

 

reszta na Whiski ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chubbchubbs to rozumiem ze Ty nie bedziesz pobieral??

 

ja napisałem jaka jets mozliwosc tak jak robie na forum Mercedesa ;-) kupujemy razem i robi sie kopie zeby sie zwrocił zakup

 

chodzi o zakup mapy

 

EDIT:

 

pozwoliłem sobie zrobić torrenta z tego megalink do wklejenia

magnet:?xt=urn:btih:25648083BADB92EAF09BECACBC7339A299DAA536&dn=BMW%20BUSINESS%202015&tr=udp%3a//tracker.openbittorrent.com%3a80/announce

 

pozdrawiam ps. wrzuc DVD1 jak mozesz i piwko dla Ciebie za upload

ps2. źle mnie zrozumialeś nie chodziło o zarobek tylko aby koszty wyszły na zero tak robimy na forum MB grupowy zakup i potem, wysyłka tym co składali się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chubbchubbs to rozumiem ze Ty nie bedziesz pobieral??

 

ja napisałem jaka jets mozliwosc tak jak robie na forum Mercedesa ;-) kupujemy razem i robi sie kopie zeby sie zwrocił zakup

 

chodzi o zakup mapy

 

EDIT:

 

pozwoliłem sobie zrobić torrenta z tego megalink do wklejenia

magnet:?xt=urn:btih:25648083BADB92EAF09BECACBC7339A299DAA536&dn=BMW%20BUSINESS%202015&tr=udp%3a//tracker.openbittorrent.com%3a80/announce

 

Super że zrobiłeś torrent - jak będzie druga płyta to też zrób torrenta jak możesz i będzie git.

 

Pozdrawiam i dziękuję bardzo użytkownikowi: PAWELKOLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.