Skocz do zawartości

E46 Nawigacja MK4 nie widać satelit


zyniu1515

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamontowana nawigacje mk4 z czytnikiem DVD w moim E46. :D Gdy kupiłem nawigacje po montażu nie działał czytnik i nie czytał ORI płyty :? . Wymieniłem laser i zaczęła pracować :P lecz po jakimś czasie znów sie zepsuł i nie czytał płyty , ponowna wymiana lesera nic nie dała. :mad2: Wymieniłem cały naped na Ori z serwisu i teraz czyta płyty ale nie znajduje satelit a dawniej znajdywało. :cry2: Co może być nie tak? antena, wzmacniacz czy może sam czytnik i cos wewnątrz niego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kwestia anteny GPS sprawdź połączenie anteny z czytnikiem. Pzdr

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w czytniku nie znajduje sie żadem wzmacniacz antenowy który moze sie uszkadzać bo czytałem że w x3 w czytniku jest jakis wzmacniacz antenowy na taśmie :? no zobaczę pojadę do znajomego gościa z auto szrotu który ma części do navi i będe kombinował..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej podpiąć na krótko drugą antenę GPS, wystawiasz ją tak aby nic jej nie przysłaniało. Jeśli zadziała to znaczy że masz gdzieś uwaloną stara antenę.

NAWIGACJE BMW CIC, NBT, CHAMP2, CIC-MID

E87 E81 E82 E88 E90 E91 E92 E93 E60 E61 E63 E64 X1 E84 X3 F25 X5 E70 X6 E71 F15 X5

F01 F02 F10 F11 F07 5GT F06 GC F12 F13 F20 F21 F30 F31 F32 F34 3GT F35 Z4 E89


Kody FSC - CIC, NBT


Zapraszamy - bmwfsc@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a w czytniku nie znajduje sie żadem wzmacniacz antenowy który moze sie uszkadzać bo czytałem że w x3 w czytniku jest jakis wzmacniacz antenowy na taśmie :? no zobaczę pojadę do znajomego gościa z auto szrotu który ma części do navi i będe kombinował..

 

 

 

Jest wzmacniacz który czasem pada ale jak pisał kolega wyżej w pierwszej kolejności sprawdź antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.